Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 302

Parády jelzéssel: Ház. Olaj, karton, foltos, keretben, 22×27 cm
10169.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pataky Ferenc (1897-?): Álló akt. Grafit, papír, jelzett, 34×21 cm
10170.

Rufpreis:
4 000 HUF

Paulovits Pál (1892-1975) Szigliget. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×29 cm
10171.

Rufpreis:
4 000 HUF

Payer Gizi (?-?): Dombos táj. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×34 cm
10172.

Rufpreis:
4 000 HUF

Permutter jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, 40×30 cm
10173.

Rufpreis:
8 000 HUF

Perlmutter Izsák (1866-1932): Napos dombtető. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 12,5×17 cm
10174.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Petheő Attila (?-): Régi történet.  Vegyes technika, karton, jelzett, üvegezett keretben, 40×60 cm
10175.

Rufpreis:
6 000 HUF
27

10176.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pituk jelzéssel: Motorcsónakok. Akvarell, papír, foltos, 30×41 cm
10177.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pituk József Viktórián (1906-1991): Mitológiai jelenet III. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 36×61 cm
10178.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Pituk József Viktórián (1906-1991): Mitológiai jelenet II. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 36×61 cm
10179.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Pituk József Viktórián (1906-1991): Mitológiai jelenet I. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×62 cm
10180.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF