Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 302
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2076175
10169
363
Parády jelzéssel: Ház. Olaj, karton, foltos, keretben, 22×27 cm 2094693
10170
363
Pataky Ferenc (1897-?): Álló akt. Grafit, papír, jelzett, 34×21 cm 2098657
10171
363
Paulovits Pál (1892-1975) Szigliget. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×29 cm
1970011
10172
363
Payer Gizi (?-?): Dombos táj. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×34 cm 2093797
10173
363
Permutter jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, 40×30 cm 2085957
10174
363
180000
Perlmutter Izsák (1866-1932): Napos dombtető. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 12,5×17 cm
2082383
10175
363
Petheő Attila (?-): Régi történet. Vegyes technika, karton, jelzett, üvegezett keretben, 40×60 cm 1901106
10176
363
2057552
10177
363
Pituk jelzéssel: Motorcsónakok. Akvarell, papír, foltos, 30×41 cm
2066066
10178
363
Pituk József Viktórián (1906-1991): Mitológiai jelenet III. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 36×61 cm
2066062
10179
363
Pituk József Viktórián (1906-1991): Mitológiai jelenet II. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 36×61 cm
2066060
10180
363
Pituk József Viktórián (1906-1991): Mitológiai jelenet I. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×62 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF