Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 416

Szabó Dezső: Megered az eső. Bp.,1931, Bartha Miklós. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
17589.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mándy Iván: Lány az uszodából. Bp., 1977, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
17590.

Rufpreis:
2 000 HUF

Breszt Borisz: Dévay Miklós deák krónikája Nagyságos gyarmathy Balassi Bálint úr viszontagságos életéről, vitézi tetteiről, és hősi haláláról. Dedikált. Bp., 1974, Magvető. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
17591.

Rufpreis:
2 400 HUF

Lukács György: Nagy orosz realisták.+Új magyar kultúráért. Bp.,1946-1948., Szikra. Első kiadások. Kiadói papírkötés.
17592.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tormay Cecile: Küzdelmek, emlékezések. Bp., é.n. Genius. Számozatlan példány. Kiadói egészvászon kötésben
17593.

Rufpreis:
2 000 HUF

Officina Könyvtár 5 kötete (1.,5.,21/22.):  Platon: Lakoma. Ford.: Telegdi Zsigmond.; Montraigne legszebb lapjai. André Gide válogatásában. Ford.: Kürti Pál.; Voltaire: Candide avagy az optimizmus. Ford., bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta: Benedek György.; Bp.,1941-1942, Officina. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé kopott borítókkal, az egyik gerinc sérült.
17594.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pálfi Sándor: Újrakezdeni. Bp., 2011, Szerzői. Kiadói kartonált papírkötés, a lapszéleken és a borító alsó sarkain sérülésnyomokkal. A szerző által dedikált.
17595.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ho Si Minh: Börtönnapló. Versek. Ford.: Weöres Sándor. Bp., 1965, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1100 példányban.
17596.

Rufpreis:
1 200 HUF

P. G. Wodehouse: Forduljon Psmithhez. Ford.: D. Guthi Erzsi. Világkönyvtár. Bp.,é.n.,Tolnai Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval.
17597.

Rufpreis:
1 000 HUF

P. G. Wodehouse: Barátom, az életművész. - Egy vidám fickó kalandjai. Ford.: Dr. Balogh Barna. Bp.,1928,Légrády. Átkötött félvászon-kötés.
17598.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mózsi Ferenc: Maxiómák. Morvay László illusztrációival. Bp.,1994, Belvárosi. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
17599.

Rufpreis:
1 200 HUF

Illyés Gyula: Lélek és kenyér. Kozmutza Flóra értelmességi-, és ösztön-vizsgálataival. Bp., é.n. (1939), Nyugat, 262+1 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült fűzéssel.
17600.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF