Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 416
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2050539
17589
357
Szabó Dezső: Megered az eső. Bp.,1931, Bartha Miklós. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
2049823
17590
357
Mándy Iván: Lány az uszodából. Bp., 1977, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált. 2017688
17591
357
Breszt Borisz: Dévay Miklós deák krónikája Nagyságos gyarmathy Balassi Bálint úr viszontagságos életéről, vitézi tetteiről, és hősi haláláról. Dedikált. Bp., 1974, Magvető. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
1998172
17592
357
Lukács György: Nagy orosz realisták.+Új magyar kultúráért. Bp.,1946-1948., Szikra. Első kiadások. Kiadói papírkötés.
2050251
17593
357
Tormay Cecile: Küzdelmek, emlékezések. Bp., é.n. Genius. Számozatlan példány. Kiadói egészvászon kötésben 2047431
17594
357
Officina Könyvtár 5 kötete (1.,5.,21/22.): Platon: Lakoma. Ford.: Telegdi Zsigmond.; Montraigne legszebb lapjai. André Gide válogatásában. Ford.: Kürti Pál.; Voltaire: Candide avagy az optimizmus. Ford., bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta: Benedek György.; Bp.,1941-1942, Officina. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé kopott borítókkal, az egyik gerinc sérült. 2050469
17595
357
Pálfi Sándor: Újrakezdeni. Bp., 2011, Szerzői. Kiadói kartonált papírkötés, a lapszéleken és a borító alsó sarkain sérülésnyomokkal. A szerző által dedikált.
2050922
17596
357
Ho Si Minh: Börtönnapló. Versek. Ford.: Weöres Sándor. Bp., 1965, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1100 példányban. 2050378
17597
357
P. G. Wodehouse: Forduljon Psmithhez. Ford.: D. Guthi Erzsi. Világkönyvtár. Bp.,é.n.,Tolnai Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval.
2048446
17598
357
P. G. Wodehouse: Barátom, az életművész. - Egy vidám fickó kalandjai. Ford.: Dr. Balogh Barna. Bp.,1928,Légrády. Átkötött félvászon-kötés. 2020160
17599
357
Mózsi Ferenc: Maxiómák. Morvay László illusztrációival. Bp.,1994, Belvárosi. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
2050252
17600
357
Illyés Gyula: Lélek és kenyér. Kozmutza Flóra értelmességi-, és ösztön-vizsgálataival. Bp., é.n. (1939), Nyugat, 262+1 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült fűzéssel. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF