Illyés Gyula: Lélek és kenyér. Kozmutza Flóra értelmességi-, és ösztön... https://www.darabanth.com/de/357-Fernauktion/357.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~2000091/Illyes-Gyula-Lelek-es-kenyer-Kozmutza-Flora-ertelmessegi-es-oszton-vizsgalataival-Bp~II2050252
2050252
17600
357
Beschreibung: Illyés Gyula: Lélek és kenyér. Kozmutza Flóra értelmességi-, és ösztön-vizsgálataival. Bp., é.n. (1939), Nyugat, 262+1 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült fűzéssel.
: karap_norbert