Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 416

Székely Dávid: Magyar írók álnevei a múltban és jelenben. Részben klny. a Corvina 1903. és 1904. évi számaiból. Bp., 1904, Szilágyi Béla. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.
17709.

Rufpreis:
800 HUF

A Magyar Királyi Földművelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata. V. évf., 1932, "B" sorozat: január-december. Bp., [1932], Pátria. Félvászon kötésben, jó állapotban.
17710.

Rufpreis:
800 HUF

17711.

Rufpreis:
1 000 HUF

Verne Gyula: Az arany meteor. Bp., 1919, Kultúra Könyvkiadó és Nyomda Rt. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
17712.

Rufpreis:
2 000 HUF

17713.

Rufpreis:
1 000 HUF

Monoriné Rohlik Erzsébet: A varázserejű hímestojás. Bp.,1990, Neutron, 94 p.+XVI t. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált
17714.

Rufpreis:
1 000 HUF

17715.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db Mécs László kötet: Élőket nézek, Aláírt, számozott. Bp., é.n. Révai Egészvászon kötésben. Forgószínpad. Bp., é.n. Athenaeum. Egészvászon kötésben
17716.

Rufpreis:
1 600 HUF

Elek Artúr: Újabb magyar költői lírai anthológia 1890-1910. Bp., 1911, Nyugat. Kartonált kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
17717.

Rufpreis:
1 000 HUF

Balassa József: Helyes magyarság. Bp., é. n., Genius. Papírkötésben, jó állapotban.
17718.

Rufpreis:
800 HUF

Kiss József: Esteledik, alkonyodik. Bp., 1920, Pantheon. Papírkötésben, jó állapotban.
17719.

Rufpreis:
800 HUF

Petőfi Sándor összes költeményei. Hazai művészek rajzaival díszített harmadik népies kiadás. Bp., Athenaeum. Kiadói festett, egészvászon kötés, gerincnél szakadt, foltos, viseltes állapotban.
17720.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF