Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 416
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2029032
17709
357
Székely Dávid: Magyar írók álnevei a múltban és jelenben. Részben klny. a Corvina 1903. és 1904. évi számaiból. Bp., 1904, Szilágyi Béla. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban. 2025754
17710
357
A Magyar Királyi Földművelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata. V. évf., 1932, "B" sorozat: január-december. Bp., [1932], Pátria. Félvászon kötésben, jó állapotban.
1894194
17711
357
2021787
17712
357
Verne Gyula: Az arany meteor. Bp., 1919, Kultúra Könyvkiadó és Nyomda Rt. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
1887395
17713
357
1998145
17714
357
Monoriné Rohlik Erzsébet: A varázserejű hímestojás. Bp.,1990, Neutron, 94 p.+XVI t. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált
1937704
17715
357
2052907
17716
357
2 db Mécs László kötet: Élőket nézek, Aláírt, számozott. Bp., é.n. Révai Egészvászon kötésben. Forgószínpad. Bp., é.n. Athenaeum. Egészvászon kötésben
2049097
17717
357
Elek Artúr: Újabb magyar költői lírai anthológia 1890-1910. Bp., 1911, Nyugat. Kartonált kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban. 1694380
17718
357
Balassa József: Helyes magyarság. Bp., é. n., Genius. Papírkötésben, jó állapotban.
1694389
17719
357
Kiss József: Esteledik, alkonyodik. Bp., 1920, Pantheon. Papírkötésben, jó állapotban.
2049937
17720
357
Petőfi Sándor összes költeményei. Hazai művészek rajzaival díszített harmadik népies kiadás. Bp., Athenaeum. Kiadói festett, egészvászon kötés, gerincnél szakadt, foltos, viseltes állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF