Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 301
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1977474
17262
351
Kuczka Péter: Az élet szép. DEDIKÁLT! Bp., 1950, Révai. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. 1977428
17263
351
Széchényi György - Töttösy Ernő: Ítélet földje. München, Amerikai Magyar Kiadó. Töttösy Ernő által DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, gerincnél sérült, kissé kopottas állapotban.
1977414
17264
351
Fekete Gyula: Csördülő ég. DEDIKÁLT! Bp., 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1977387
17265
351
Lányi Sarolta: Őszi kert. DEDIKÁLT! Bp., 1956, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
1999813
17266
351
Berkó Pál - Fehér Béla: Ki mit gyűjt? Bp., 1980, Gondolat. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1996314
17267
351
Karácsony Benő: Napos oldal. Bp., 1943, Révai. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
1977712
17268
351
Berczeli A. Károly: A lángész. (Mítosz.) Berczeli A. Károly drámai sorozata III. kötet. Szeged, 1933, Prometheus, (Délmagyarországi Hírlap- és Nyomdavállalat Rt.-ny.), 125 p. Első kiadás. A borító N(emessányi) Kontuly Béla (1904-1983) festő munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, jó állapotban. 1996316
17269
351
Kenedi Géza: Lőporfüst. Az 1878-ik évi bosnyák háborúból. Bp., 1904, Singer és Wolfner. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
1979479
17270
351
Nemes Zoltánné-Gálffy Mózes-Márton Gyula: Torjai szójegyzék. Sepsiszentgyörgy, 1974, Sepsiszentgyörgyi Megyei Múzeum. Kiadói papírkötés. 1968617
17271
351
Ligeti Ernő: Vonósnégyes. Elbeszélések. Kolozsvár/Cluj, 1928, 158+6 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, az eredeti elülső külső borítót bekötötték. 1953714
17272
351
Gereblyés László: Nehogy engedj! Versek. Bp.,[1937],Cserépfalvi, 46+2 p. Átkötött félvászon-kötésben.
1955243
17273
351
Cholnoky Viktor: Néhusztán meséiből és egyéb elbeszélések. Bp., 1913, Franklin. Kissé foltos lapokkal, későbbi félműbőr kötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF