Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD

Beschreibung:

Kenedi Géza: Lőporfüst. Az 1878-ik évi bosnyák háborúból. Bp., 1904, Singer és Wolfner. Félvászon kötés, kopottas állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk