Vegyes zenei témájú könyvek, 4 db: Műdalok. I. sorozat. Sík József elméleti és gyakorlati énekiskolájának kiegészítő része. Összeválogatta, átnézte és magyarázatokkal ellátta: Szabados Béla. Bp.,(1912),Rózsavölgyi, 90 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Bartók Béla kórusművei két és három szólamra. Gyermek-, női- és férfikarok részére. Bp.,1937, Magyar Kórus. Kiadói félvászon-kötés, szétvált kötéssel, ceruzás bejegyzésekkel. Kodály Zoltán: Kórusok. I. kötet. Gyermek- és női karok. Bp.,1949, Magyar Kórus. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, sérült, levált gerinccel, de a könyvtest egyben van. Szőnyi Erzsébet: A zenei írás-olvasós módszertana kezdetektől a felsőfokig. I. Bp.,1965,Zeneműkiadó. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötésben.
2 db könyv - Jósika Miklós: A nagyszebeni királybíró. Szeged, 2006, Lazi. + Csíksomlyói legenda. Erdélyi antológia. Szeged, 2006, Lazi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Dr. Horváth Cyrill: Régi magyar irodalom története. A magyar irodalom története I. kötet. Bp.,1899, Athenaeum, VIII+755 p. Átkötött félvászon-kötés. A második kötet nem jelent meg.
Zenetudományi tanulmányok Liszt Ferenc és Bartók Béla emlékére. Szerk.: Szabolcsi Bence, Bartha Dénes. Bp., 1955, Akadémiai. Vászonkötésben, jó állapotban.
Vörösmarty Album. Műmellékletek nélküli, népszerű kiadás. Bp.,1909, Wodianer F. és Fiai. A lapok tetején szecessziós könyvillusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopottas aranyozással,