Gyarmathi Balassa Bálintnak Thirsisinek Angelikával, Slyvanusnak Galatheával való szerelmekrül szép magyar comoedia. Bp. 1959. Akadémiai kiadó. Bordázott gerincű félbőr-kötésben. Szép állapotban. Megjelent 3600 példányban. Volt könyvtári példány.
Irodalmi tájékoztató. Válogatott magyar könyvek jegyzéke. 1925. (Függelék. Válogatott német könyvek jegyzéke. A Magyar Könyvkereskedők Egylete megbízásából összeállította: Führer Adolf. Bp.,1925, Révai, 128 p. Kiadói papírkötés. 34. sz. példány.
Madách Imre: Az ember tragédiája. A költő arcképével és Zichy Mihály öt rézfénynyomatú képével. Bp., 1912, Athenaeum, 1 t.+228 p.+5 t. Huszonegyedik kiadás. Kiadói festett szecessziós egészvászon kötésben, kopott borítóval, kissé foltos táblákkal.
Darvasi László: A zord apa, avagy a Werner-lány hiteles története. Bp.,2012,Magvető. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés. A szerző által dedikált.