Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval, a borító és a gerinc alsó sarkain kis sérüléssel, hiánnyal
The Capitol. A pictoral history of the Capitol and of the Congress. Washington, 1979, U. S. Government Printing Office. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Breznay Imre: Eger a XVIII. században I-II. kötet: Eger, 1933-1934, Egri-Nyomda Rt., 288+336 p. Kiadói papírkötés, a II. kötet gerincén kis javítással, egyébként szép állapotban, felvágatlan példány. Ritka!
Budapest Műemlékei I. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Írták: Horler Miklós, Entz Géza, Gerevich László et alii. Magyarország Műemléki Topográfiája IV. kötet. Szerk: Dercsényi Dezső. Bp., 1955 , Akadémiai Kiadó. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel, kissé laza fűzéssel.