Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 222

15096.

Rufpreis:
1 800 HUF

15097.

Rufpreis:
1 000 HUF

Chun Károly: Mélytengerek világa. Fordította: Dr. Szilárdy Zoltán. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Lampel R.( Wodianer F. és Fiai), 8+280 p.+1 t. Fekete-fehér és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas
15098.

Rufpreis:
1 200 HUF

15099.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagy Balázs: Trekkingtúrázás. Magyarországi túraútvonalak. Bp.,2011, Cser. Kiadói papírkötés.
15100.

Rufpreis:
1 800 HUF

15101.

Rufpreis:
800 HUF

15102.

Rufpreis:
1 000 HUF

Miklós Pál A tunhuangi Ezer Buddha Barlangtemplomok (Kass János illusztrációival) Magyar Helikon, 1959. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
15103.

Rufpreis:
800 HUF

15104.

Rufpreis:
1 800 HUF

15105.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

MIskolczi Miklós: Város lesz, csakazértis... Sztálinváros, Dunaújváros Bp. 1980 Szépirodalmi Könyvkiadó, Egászvászon kötésben, papír védőborítóval
15106.

Rufpreis:
1 200 HUF

15107.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF