Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 222

A Heves Megyei Levéltár fond és állagjegyzéke. Eger, 1999. 116p .Papírborítékban. Csak 200 pld.
15036.

Rufpreis:
2 400 HUF

Budapest székesfőváros statisztikai zsebkönyve 1941. Szerk.: Illyefalvi I. Lajos. Bp., 1941. Budapest székesfőváros Statisztikai Hivatala. Kiadói vászonkötésben.
15037.

Rufpreis:
1 000 HUF

Budapest székesfőváros statisztikai zsebkönyve 1934. Szerk.: Illyefalvi I. Lajos. Bp., 1934. Budapest székesfőváros Statisztikai Hivatala. Kiadói vászonkötésben.
15038.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ignácz Sándor: A méhészet kiskátéja kérdésekben és feleletekben. Bp.,1940,Athenaeum, 127 p. Második átdolgozott kiadás. Papírkötésben, foltos borítóval, javított gerinccel, kijáró lapokkal, megviselt állapotban.
15039.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ligeti Lajos: Sárga istenek, sárga emberek. Egy év Belső-Mongólia lámakolostoraiban. Bp., é. n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötésben, foltos, hiányzó címlappal.
15040.

Rufpreis:
800 HUF

Közel-múlt. Húsz történet a 20. századból. Szerk.: Majtényi György-Ring Orsolya. Bp., 2002, Magyar Országos Levéltár. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
15041.

Rufpreis:
1 200 HUF

Juhász Andor: Halló, itt London! Bp.,(1933),Révai, 246+2 p. Fekete-fehér fotókkal. A könyv fadúcait Reiter László készítette. Átkötött egészvászon-kötésben.
15042.

Rufpreis:
1 000 HUF

Veress D. Csaba: Várak Baranyában. Bp., 1992. Zrínyi. Kiadói kartonálásban
15043.

Rufpreis:
1 000 HUF

Entz Géza-Kovács András: A kolozsvári Farkas utcai templom címerei Bp., 1996. Balassi Kiadó
15044.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csepel története. Bp., 1965, Csepel Vas- és Fémművel Pártbizottsága. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
15045.

Rufpreis:
1 600 HUF

Németh Judit: Lébény története és jelesnapi szokásai.  Győr, 1995. Hazánk. Kiadói papírborítékban. Tulajdonosi bejegyzéssel.116p.  + 3 Lébény képeslap
15046.

Rufpreis:
1 000 HUF

15047.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF