Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 222
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1940502
15036
350
Books: Travelling, Local History
A Heves Megyei Levéltár fond és állagjegyzéke. Eger, 1999. 116p .Papírborítékban. Csak 200 pld.
1988217
15037
350
Budapest székesfőváros statisztikai zsebkönyve 1941. Szerk.: Illyefalvi I. Lajos. Bp., 1941. Budapest székesfőváros Statisztikai Hivatala. Kiadói vászonkötésben.
1988225
15038
350
Budapest székesfőváros statisztikai zsebkönyve 1934. Szerk.: Illyefalvi I. Lajos. Bp., 1934. Budapest székesfőváros Statisztikai Hivatala. Kiadói vászonkötésben.
1988368
15039
350
Ignácz Sándor: A méhészet kiskátéja kérdésekben és feleletekben. Bp.,1940,Athenaeum, 127 p. Második átdolgozott kiadás. Papírkötésben, foltos borítóval, javított gerinccel, kijáró lapokkal, megviselt állapotban. 1970411
15040
350
Ligeti Lajos: Sárga istenek, sárga emberek. Egy év Belső-Mongólia lámakolostoraiban. Bp., é. n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötésben, foltos, hiányzó címlappal.
1987880
15041
350
Közel-múlt. Húsz történet a 20. századból. Szerk.: Majtényi György-Ring Orsolya. Bp., 2002, Magyar Országos Levéltár. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
1989798
15042
350
Juhász Andor: Halló, itt London! Bp.,(1933),Révai, 246+2 p. Fekete-fehér fotókkal. A könyv fadúcait Reiter László készítette. Átkötött egészvászon-kötésben.
1989398
15043
350
Veress D. Csaba: Várak Baranyában. Bp., 1992. Zrínyi. Kiadói kartonálásban 1989400
15044
350
Entz Géza-Kovács András: A kolozsvári Farkas utcai templom címerei Bp., 1996. Balassi Kiadó 1987692
15045
350
Csepel története. Bp., 1965, Csepel Vas- és Fémművel Pártbizottsága. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1989408
15046
350
Németh Judit: Lébény története és jelesnapi szokásai. Győr, 1995. Hazánk. Kiadói papírborítékban. Tulajdonosi bejegyzéssel.116p. + 3 Lébény képeslap
1989974
15047
350
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF