https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 343
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1952946
13165
344
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1895 1896 Ezredéves Országos Kiállítás Állatkiállítások. Részletes program és szabályzat 24p. 1478461
13166
344
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1895-1901 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Földtani Intézet 1894-1899. évi jelentéséből. Bp., 1895-1901, Franklin-Társulat, 35+26+25+28+26+25 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1478277
13167
344
0
800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1896 A Magyar Királyi Földtani Intézet évi jelentése 1895-ról. Bp., 1896, Franklin-Társulat, 115 p. Átkötött modern félvászon. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1952880
13168
344
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1896 Ferenc József levele hirdetmény formában az Ezredéves kiállítás lezárása után a kiálltás érdemeit méltatva 34x41 cm 1952904
13169
344
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1896 Felhívás a magyar színész egyesület és nyugdíj intézet ügyében
Das Lot is nicht erreichbar
1952938
13170
344
0
1200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1896 A Magyar Gazdák Vásárcsarnok Ellátó szövetkezete alapszabály tervezet 20p. 1952941
13171
344
0
1800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1896 Mohácsi emlékmű bizottság gyűjtőíve
Das Lot is nicht erreichbar
1952935
13172
344
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1896 Kalotaszeg Zsobok és Farnos javára szóló gyűjtés gyűjtőíve 1952852
13173
344
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1897 Nagyamarosi Duna part halászatáról rendelkező rendelet 1952917
13174
344
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1897 Bába Kalauz c. folyóirat egy száma 1748810
13175
344
0
2600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1897 Orvosi Heti Szemle XII. kötet. 1-26. sz. Fél évfolyam,(január-június.) Szerk.: Dr. Flesch Nándor. Aranyozott egészvászon-kötés, hiányzó elülső szennylappal, kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1478271
13176
344
0
800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1897 A Magyar Királyi Földtani Intézet évi jelentése 1896-ról. Bp., 1897, Franklin-Társulat, 182 p. Átkötött modern félvászon. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse