Drucksachen

Zahl der Lose: 343

cca 1920-1940 10 db vegyes újság, benne hiányosak is.
13261.

Rufpreis:
1 000 HUF

1920-1942 Vegyes újságcikk kivágás/cikk gyűjtemény, különféle témákkal, érdekes írásokkal.
13262.

Rufpreis:
1 000 HUF

1924 Aller Képes Családi Lapja könvecskéi egybe kötve. 10 db Félvászon kötésben
13263.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1925 Köztelek. Köz- és Mezőgazdasági Lap. Az Országos Magyar Gazdasági Egyesület Hivatalos Közlönye. Szerk.: Buday Barna, Rothmeyer Imre. 1925. július 5.-december 25. XXXV. évf. 52-103. sz. Fél évfolyam. Bp., 1925, "Pátria", 8+787-1590 p. Későbbi félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, az elejére a tartalomjegyzéket kötötték be, ami 1926-os kiadású (97-104 p.)
13264.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1925-1937 a Magyar Athletikai Club 3 db évkönyve + A magyar Athletikai Club története 1875-1925. Kissé kopott papírkötésben, jó állapotban.
13265.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

1926 A Falu országos földmíves szövetség alapszabályai. 24p
13266.

Rufpreis:
1 000 HUF

1926 Budapest, Szállodások Nemzetközi Egyesületének 2 programfüzetei. Az egyik többnyelvű (francia-magyar-német) programfüzet, benne egészoldalas képekkel Budapestről, előttük hártyapapírral, rajtuk programleírással. A másik ugyancsak egy programfüzet benne a Mezőgazdasági Múzeumban tartott koncert programjával, valamint a magyar borokról szóló résszel, francia, német és magyar nyelven. Fűzött papírkötésekben, az egyik díszesen illusztrált borítóval.
13267.

Rufpreis:
3 000 HUF

1926 Természetes Életmódot Követők Egyesülete két belépő a Tiszában megtartott Bicsérdy Béla előadásra. + egy könyvtári belépő Zirc.
13268.

Rufpreis:
1 000 HUF

1927 A Magyarság c. lap fél évfolyami számai. Kisse laza egészvászon kötésben.
13269.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1927-1945 Vegyes papírrégiség tétel, 11 db, közte az 1938 -as XXXIV. Eucharisztikus világkongresszus könyvjelzőjével, 1945 Magyar Állami Operaház közmunka mentesítő igazolványa, ..stb.
13270.

Rufpreis:
1 000 HUF

1928 Emlékfüzet Krausz Vilmos huszonötéves reáliskolai tanári jubileumára. 1928. ápr. 29. Bp., 1928, Karczag-ny., 1 t.+32 p.+ 1 t. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel.
13271.

Rufpreis:
1 200 HUF

1928 Gróf Festetics Pál orsz. ügyv. elnöknek ajánlott szittya induló, kotta
13272.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF