1925 Köztelek. Köz- és Mezőgazdasági Lap. Az Országos Magyar Gazdasági Egyesület Hivatalos Közlönye. Szerk.: Buday Barna, Rothmeyer Imre. 1925. július 5.-december 25. XXXV. évf. 52-103. sz. Fél évfolyam. Bp., 1925, "Pátria", 8+787-1590 p. Későbbi félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, az elejére a tartalomjegyzéket kötötték be, ami 1926-os kiadású (97-104 p.)
1926 Budapest, Szállodások Nemzetközi Egyesületének 2 programfüzetei. Az egyik többnyelvű (francia-magyar-német) programfüzet, benne egészoldalas képekkel Budapestről, előttük hártyapapírral, rajtuk programleírással. A másik ugyancsak egy programfüzet benne a Mezőgazdasági Múzeumban tartott koncert programjával, valamint a magyar borokról szóló résszel, francia, német és magyar nyelven. Fűzött papírkötésekben, az egyik díszesen illusztrált borítóval.
cca 1927-1945 Vegyes papírrégiség tétel, 11 db, közte az 1938 -as XXXIV. Eucharisztikus világkongresszus könyvjelzőjével, 1945 Magyar Állami Operaház közmunka mentesítő igazolványa, ..stb.