https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 343

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1898 A Magyar Királyi Földtani Intézet évi jelentése 1897-ról. Bp., 1898, Franklin-Társulat, 210 p.+2 t. Átkötött modern félvászon. Jó állapotban.
1
13177.

1898 A Magyar Királyi Földtani Intézet évi jelentése 1897-ról. Bp., 1898, Franklin-Társulat, 210 p.+2 t. Átkötött modern félvászon. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1899 Catalogue des collections d'antiquités au château de Heeswijk. Musée "Baron van den Bogaerde". I. La salle d'armes. Amszterdam, 1899, Frederick Müller & Co. Számos fekete-fehér illusztrációval, francia nyelven. Korabeli kopottas egészvászon-kötés, két szakadt oldallal (29/30 és 67/68 p.) Aukciós fegyverkatalógus. Ritka! / 1899 Catalogue des collections d'antiquités au château de Heeswijk. Musée "Baron van den Bogaerde". I. La salle d'armes. Amszterdam, 1899, Frederick Müller & Co. With a lot of black-and-white illustrations, in French. Contemporary linen-binding, with worn cover, with two torn pages. Rare!
1
13178.

1899 Catalogue des collections d'antiquités au château de Heeswijk. Musée "Baron van den Bogaerde". I. La salle d'armes. Amszterdam, 1899, Frederick Müller & Co. Számos fekete-fehér illusztrációval, francia nyelven. Korabeli kopottas egészvászon-kötés, két szakadt oldallal (29/30 és 67/68 p.) Aukciós fegyverkatalógus. Ritka! / 1899 Catalogue des collections d'antiquités au château de Heeswijk. Musée "Baron van den Bogaerde". I. La salle d'armes. Amszterdam, 1899, Frederick Müller & Co. With a lot of black-and-white illustrations, in French. Contemporary linen-binding, with worn cover, with two torn pages. Rare!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1899 A Népzászlója naptára. Pallas. 94p + reklámok .Megviselt papírkötésben
1
13179.

1899 A Népzászlója naptára. Pallas. 94p + reklámok .Megviselt papírkötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1900 Ferdinánd bolgár cár és felesége csokoládé gyűjtőkártyán valamit más, Bulgáriaával kapcsolatos részben litografált gyűjtőkártyák 14 db / Ferdinand King of Bulgaria and his wife on chocholate card and other Bulgraia related cards. 14 pieces
1
13180.

cca 1900 Ferdinánd bolgár cár és felesége csokoládé gyűjtőkártyán valamit más, Bulgáriaával kapcsolatos részben litografált gyűjtőkártyák 14 db / Ferdinand King of Bulgaria and his wife on chocholate card and other Bulgraia related cards. 14 pieces

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1900 Firenze és Padova két leporellófüzet 32 képpel
1
13181.

1900 Firenze és Padova két leporellófüzet 32 képpel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 Blumen aus dem heiligen Lande, Jerusalem, szárított virágok leírásokkal, kötéstáblából kijár
1
13182.

cca 1900 Blumen aus dem heiligen Lande, Jerusalem, szárított virágok leírásokkal, kötéstáblából kijár

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
2
 
cca 1900 Firenze, Milano, Pavia 5 db leporello-füzet, nagyrészt jó állapotban
1
13183.

cca 1900 Firenze, Milano, Pavia 5 db leporello-füzet, nagyrészt jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 Ricordo di Roma, leporelló könyvecske számos képpel, félvászon kötésben
1
13184.

cca 1900 Ricordo di Roma, leporelló könyvecske számos képpel, félvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900-1930 Vegyes nyomtatványok és okmányok. FÉG dalkör alapszabályai, igazolványok, egyéb.
1
13185.

cca 1900-1930 Vegyes nyomtatványok és okmányok. FÉG dalkör alapszabályai, igazolványok, egyéb.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
8
 
cca 1900 9 db könyvillusztráció, festményekről készült nyomatok, különböző méretben
1
13186.

cca 1900 9 db könyvillusztráció, festményekről készült nyomatok, különböző méretben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900-1940 92 db régi okmány, benne sok fejléces levélpapír.
1
13187.

cca 1900-1940 92 db régi okmány, benne sok fejléces levélpapír.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1900 Edvi Illés: Szeptember végén ( Petőfi ) sokszorosított nyomat 31x21 cm
1
13188.

cca 1900 Edvi Illés: Szeptember végén ( Petőfi ) sokszorosított nyomat 31x21 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse