https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 42
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1936723
16820
343
0
5000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
L'Eplattenier Imre: A gyümölcstermesztés, szőlészet és kertészet összes ágainak gyakorlati ismeretei. Székesfehérvár, 1941, Gyurkovits Ferenc. (Minerva ny.) 585 p.+13 t. (színes). Voit Ervin (1882-1932) színes, egészoldalas illusztrációival. Szövegközti képekkel. Átkötött félvászon-kötésben, hiányzó táblákkal. 1937798
16821
343
0
1600
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
De Giovanni Rudolf: Útmutató gyógynövénygyűjtők és beváltók részére. Bp., 1940. Urbányi István. Félvászon kötésben. 206p. Sok illusztrációval 1901478
16822
343
0
1800
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Z. Tábori Piroska: Háztartás háztartási alkalmazott nélkül. Bp.,én.,Singer és Wolfner, 98+2 p. Kiadói papírkötés, szakadozott, foltos borítóval, de belül jó állapotban. 1892072
16823
343
0
800
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Rudnay János, Beliczay László: Mézkönyv. A méz és a mézeskalácsosság története. Bp., 1987, Corvina. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1844846
16824
343
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Kis kertész a kertészsegédi képesítő vizsgára készülő kertésztanulók használatára. Bp., 1929. Pátria. Kiadói papírkötésben. Sérült, megviselt állapotban. 336 p.
Das Lot is nicht erreichbar
1910762
16825
343
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Váncza József: A mi süteményeskönyvünk. Bp., 1989, Minerva. Az 1936. évi kiadás (Bp., Váncza és társa) reprintje. Vászonkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1917437
16826
343
0
4000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Hatvany Lili: Ételművészet, életművészet. Bp., é.n. Szinházi Élet kiadása. 256 l. Kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1849718
16827
343
0
1200
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Töttős Gábor: A szekszárdi szőlő és bor. A történelmi bordvidék története a kezdetektől a II. világháborúig. Szekszárd, 1987, Szekszárdi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1822521
16828
343
0
8000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Bakay Nándor: Kendertermelés és kikészítés. Bp.,1892, Pesti Könyvnyomda Rt., IV+192+2 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Halfer J.-kötés, egy kijáró lappal, laza kötéssel, néhány ceruzás aláhúzással, bejelöléssel. Ritka! Bakay Nándor (1833-1902) közgazdasági szakíró, polgári liberális közéleti személyiség, szegedi kötélgyáros. Apja műhelyében tanulta ki a kötélverés mesterségét, és az 1870-es évekre nemzetközi színvonalú, korszerű kenderfonó-, szövő- és kötélgyárat fejlesztett. A kendertermesztéssel és feldolgozással kapcsolatos kiadványait angol és francia szaklapok is közölték. Írásaiban és cikkeiben Szeged és a hazai ipar érdekeit képviselte.
Das Lot is nicht erreichbar
1904457
16829
343
0
4800
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Köves Gábor Zoltán: Hús- (haszon) galamb tartás. Bp., 1946, Athenaeum-ny., 31 p. II. kiadás. Kiadói papírkötés, kis folttal a borítón, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1577655
16830
343
0
2200
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Turós Emil, Turós Lukács: A mi szakácskönyvünk. Bp., 1961, Minerva. Kiadói félvászon kötés, kiadói kissé szakadt, kissé hiányos papír védőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1937792
16831
343
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Terebess Gábor: Ezerízű Kína. Bp., 1986, Helikon. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse