Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 42

16844.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

16845.

Rufpreis:
6 000 HUF

Állattenyésztés I.-II. kötet: Általános állattenyésztés. Gazdasági állatok takarmányozása. II. kötet: Szarvasmarhatenyésztés. Juhtenyésztés. Lótenyésztés.  Szerk.: Horn Artúr. Bp.,1976, Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötés, a II. kötet volt könyvtári példány.
16846.

Rufpreis:
3 000 HUF

16847.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

16848.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Horváth Sándor: Szőlő a házikertben. Bp.,1967, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen.
16849.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Holdas Sándor: Prémek, szőrmék, prémes állatok. Bp., 1983, Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16850.

Rufpreis:
800 HUF

1943 Dr. Berzsenyi-Janosits László: A takarmánykáposzta és termesztése. Rádiós Gazdasági Előadások. XVI. évf. 5. sz. Bp., 1943, Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium, (Athenaeum-ny.), 8 p.
16851.

Rufpreis:
1 000 HUF

N. Madarász Aladár: A chrysanthemum termesztése. Bp., 1929, Stephaneum Nyomda és Könyvkiadó, 45+2 p. Javított gerincű félvászon-kötés, megviselt állapotban, kissé sérült gerinccel, foltos, ceruzás aláhúzásokkal.
16852.

Rufpreis:
800 HUF

3 db szakácskönyv vegyes témákkal. Fűszerek könyve, Régi étkek, mai ízek, Édeskönyv.
16853.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vegyes könyv tétel, 3 db:  Barta Miklós: Mindennapi gyümölcseink ételben és italban. Bp.,1987, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Dr. Günther Kühle: Szobanövények föld nélkül. Bp.,1982, Mezőgazdasági.  Sulyok Mária: Virágos ablakok, erkélyek, és tetőkertek. Bp.,1983, Mezőgazdasági.  Kiadói kartonált papírkötés.
16854.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Szabó István: A csiperke, a laska és más gombák termesztése. Bp., 1990. ILK.
16855.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF