Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 215

15085.

Rufpreis:
1 000 HUF

Széchényi pesti tervei. Magyar Levelestár. Válogatta a szöveget gondozta, az utószót és a jegyzeteket írta: Bácskai Vera, Nagy Lajos. Fordította: Bába Iván, Vásárhelyi Judit, Ziegler Géza. Bp.,1985, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15086.

Rufpreis:
800 HUF

1928 Rendőrségi zsebkönyv. Budapesti útmutató és címtár 1928. VIII. évf. Bp.,1928,Pallas. Kiadói kopott, kissé viseltes papírkötés, a 7/8. oldal lapja javított, a 9/10. és 7/8. oldalak lapjai fordítva vannak a könyvben, térkép nélkül.
15087.

Rufpreis:
1 800 HUF

Budapest Anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Az előszót Mesterházi Lajos, a képek magyarázószövegét Seenger Ervin írta. Bp., 1979, Corvina,(Révai Nyomd-ny.) Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítóval.
15088.

Rufpreis:
1 000 HUF

Schwarz Katalin: Pest-budai Hírmondó 2. Bp., 1989
15089.

Rufpreis:
800 HUF

15090.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Miltényi Márta: A sportmozgások anatómiai alapjai. Bp.,1980, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
15091.

Rufpreis:
6 000 HUF

C. Harrach Erzsébet-Kiss Gyula: Vasi műemlékek. Településtörténet, építészettörténet, művelődéstörténet. Szerk.: Rózsa Béla. Szombathely, 1983, Vasi megyei Tanács, (Slyvester János Nyomda-ny.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban ajándékozási sorokkal, intézményi bélyegzővel.
15092.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Cegléd története. Szerk.: Ikvai Sándor. Studia Comitatensia 11. Szentendre, 1982, Pest megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói kartonált papírkötés.
15093.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kalauz a régi és az új Kolozsvárhoz. Kolozsvár, 1992. Korunk.
15094.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mihail Botvinnik: 100 válogatott játszma. Sakk Bp., 1982. Sport.
15095.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kállai Gábor; Szabolcsi János: Sakk ünnepnapokra és hétköznapokra. Alfadat-Press, 1997
15096.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF