Gilbert Gile Nicaud: Pelletier Doisy repülőútja Páristól Tokióig. Fordította: Dr. Szilber József. De La Vaulx gróf. a nemzetközi aero-szövetség elnökének előszavával térképmellékletekkel és képmellékletekkel. Hat Világrész. Utazások és felfedezések. XXIII. Bp.,1927, Világirodalom Könyvkiadóvállalat, 184 p. Kiadói papírkötésben, kissé foltos hátsó borítóval, 8 lap kijár.
Széchényi pesti tervei. Magyar Levelestár. Válogatta a szöveget gondozta, az utószót és a jegyzeteket írta: Bácskai Vera, Nagy Lajos. Fordította: Bába Iván, Vásárhelyi Judit, Ziegler Géza. Bp.,1985, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1928 Rendőrségi zsebkönyv. Budapesti útmutató és címtár 1928. VIII. évf. Bp.,1928,Pallas. Kiadói kopott, kissé viseltes papírkötés, a 7/8. oldal lapja javított, a 9/10. és 7/8. oldalak lapjai fordítva vannak a könyvben, térkép nélkül.
Budapest Anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Az előszót Mesterházi Lajos, a képek magyarázószövegét Seenger Ervin írta. Bp., 1979, Corvina,(Révai Nyomd-ny.) Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítóval.