Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 215

Mihail Botvinnik: 100 válogatott játszma. Bp.,1982, Sport. Kiadói kartonált papírkötés.
15109.

Rufpreis:
1 400 HUF

The complete book of card games. Szerk.: Peter Arnold. hn., 1991, St Michael. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen./ Paperback, in English language, with little damage.
15110.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sakkvilágbajnokjelöltek versenye. Összeállította: Barcza Gedeon. Bp., 1951, Sport. Átkötött papírkötés.
15111.

Rufpreis:
1 000 HUF

Földeák, Árpád: Schacholympaden. Bp.,1971, Corvina. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15112.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Négyesy György-Hegyi József: Így kombináljunk! Sakkozók kiskönyvtára. Bp., 1965, Sport. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötés
15113.

Rufpreis:
1 000 HUF

R.D. Keene-G.S. Botterill: Modern védelem. Fordította Dr. Tomor Béla. Bp., 1977, Sport. Szövegközti illusztrációkkal.  Kiadói papírkötés.
15114.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Mátyás Vilmos: Utazások Erdélyben. Bp., 1976, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötésben.
15115.

Rufpreis:
800 HUF

Szalai György: Kőbánya története. Bp., 1970, Budapest Főváros X. Kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
15116.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rapcsányi László: Jeruzsálem. Bp.,1984, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15117.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Soós Lajos: Kirándulók zsebkönyve. II. Állattani rész. 1. füzet. Útmutató a gerincesek és puhatestűek gyűjtésére, konzerválására és gyűjtemények készítésére. Bp.,1925, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
15118.

Rufpreis:
800 HUF

1940-1943 Vegyes könyvtétel, 2 db:  Zsebatlasz. Bp., 1940, M. Kir. Honvéd Térképészeti intézet. Kiadói papírkötés, kopott, javított borítóval.   Általános ismertető. Magyarország üdülési, nyaralási és sportolási lehetőségeiről. Bp.,1943, Országos Magyar Vendégforgalmi Szövetség. Kiadói papírkötés.
15119.

Rufpreis:
800 HUF

1911-1989 Vegyes úti könyv és prospektus tétel, 6 db: 1911 Die Städtischen Thermalbäder von Budapest. Bp.,1911, Druckerei der Haupt- u. Residenzstadt.,cca 1935 Győr. Bp., Pallas Nyomda.,1936 Genua. Olasz nyelvű úti prospektus, 1960 Circuits  en autobus á Budapest, 1970 Fővárosunk Budapest, 1989Cseke László: Visegrád. Változó állapotban, az egyik borítója hiányzik és középen hajtásnyommal.
15120.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF