The complete book of card games. Szerk.: Peter Arnold. hn., 1991, St Michael. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen./ Paperback, in English language, with little damage.
Dr. Soós Lajos: Kirándulók zsebkönyve. II. Állattani rész. 1. füzet. Útmutató a gerincesek és puhatestűek gyűjtésére, konzerválására és gyűjtemények készítésére. Bp.,1925, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
1940-1943 Vegyes könyvtétel, 2 db: Zsebatlasz. Bp., 1940, M. Kir. Honvéd Térképészeti intézet. Kiadói papírkötés, kopott, javított borítóval. Általános ismertető. Magyarország üdülési, nyaralási és sportolási lehetőségeiről. Bp.,1943, Országos Magyar Vendégforgalmi Szövetség. Kiadói papírkötés.
1911-1989 Vegyes úti könyv és prospektus tétel, 6 db: 1911 Die Städtischen Thermalbäder von Budapest. Bp.,1911, Druckerei der Haupt- u. Residenzstadt.,cca 1935 Győr. Bp., Pallas Nyomda.,1936 Genua. Olasz nyelvű úti prospektus, 1960 Circuits en autobus á Budapest, 1970 Fővárosunk Budapest, 1989Cseke László: Visegrád. Változó állapotban, az egyik borítója hiányzik és középen hajtásnyommal.