https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 215

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Bálint György: Veszély Ázsiában. "Kék Könyvek" 8. Bp.,(1940), Cserépfalvi,124 p. Kiadói kartonált papírkötés.
1
15049.

Bálint György: Veszély Ázsiában. "Kék Könyvek" 8. Bp.,(1940), Cserépfalvi,124 p. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hazai utazók Erdélyben. Összeáll. Szeremlei László. Kolozsvár, 1942, Lepage Lajos. Kiadói félvászon-kötésben, ajándékozási sorokkal, intézményi bélyegzővel.
1
15050.

Hazai utazók Erdélyben. Összeáll. Szeremlei László. Kolozsvár, 1942, Lepage Lajos. Kiadói félvászon-kötésben, ajándékozási sorokkal, intézményi bélyegzővel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hollósi Somogyi József: Tengerek és gyarmatok. Bp.,1946, Egyetemi Nyomda. Kiadói kopott félvászon-kötés.
1
15051.

Hollósi Somogyi József: Tengerek és gyarmatok. Bp.,1946, Egyetemi Nyomda. Kiadói kopott félvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Karl Baedeker: Tirol, Voralberg und Teile von Salzburg und Kärnten. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1923, Karl Baedeker, XL+512 p. 37. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé viseltes állapotban, kopott borítóval, pár helyen amatőr módon javított kötéssel, egy térkép kijár, egy lap (31-32.) szakadt, sérült. / Linen binding, some pages repaired, one page damaged, one map coming out, in German language.
1
15052.

Karl Baedeker: Tirol, Voralberg und Teile von Salzburg und Kärnten. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1923, Karl Baedeker, XL+512 p. 37. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé viseltes állapotban, kopott borítóval, pár helyen amatőr módon javított kötéssel, egy térkép kijár, egy lap (31-32.) szakadt, sérült. / Linen binding, some pages repaired, one page damaged, one map coming out, in German language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1934 Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai 2.: Eger. Bp., 1934, Bp. házinyomdája, 16 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Képes ismertető füzet térképekkel.
1
15053.

1934 Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai 2.: Eger. Bp., 1934, Bp. házinyomdája, 16 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Képes ismertető füzet térképekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Prof. Dr. Richard Graul: Alt-Flandern. Brabant/Artois/Hennegau/Lüttich/Namur. Dachau, 1915, Roland Verlag-Dr. Albert Mundt. Német nyelven. Rengeteg fekete-fehér fotóval, illusztrációval illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, szakadozott borítóval, foltos. / Paperbinding, with raunchy cover, spotty, in German language.
1
15054.

Prof. Dr. Richard Graul: Alt-Flandern. Brabant/Artois/Hennegau/Lüttich/Namur. Dachau, 1915, Roland Verlag-Dr. Albert Mundt. Német nyelven. Rengeteg fekete-fehér fotóval, illusztrációval illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, szakadozott borítóval, foltos. / Paperbinding, with raunchy cover, spotty, in German language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szabó Jolán: Gyöngyös önkormányzata. 1647-1848. Tanulmányok Heves Megye Történetéből. 15. Eger, 2001. Heves Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.+ Szabó Jolán: Gyöngyös önkormányzata. 1647-1848. Doktori (Ph.D.) értekezés tézisei. Debrecen, 2003.+ Szabó Jolán PhD értekezésének nyilvános vitájának meghívója.
1
15055.

Szabó Jolán: Gyöngyös önkormányzata. 1647-1848. Tanulmányok Heves Megye Történetéből. 15. Eger, 2001. Heves Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.+ Szabó Jolán: Gyöngyös önkormányzata. 1647-1848. Doktori (Ph.D.) értekezés tézisei. Debrecen, 2003.+ Szabó Jolán PhD értekezésének nyilvános vitájának meghívója.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
[Székely Lajos]:  Gyula város rövid leírása. Gyula, 2000, Kner-Tevan. Kiadói egészvászon-kötés, Gyula város térképével. Dobay János 1897-es kiadásának reprintje!
1
15056.

[Székely Lajos]: Gyula város rövid leírása. Gyula, 2000, Kner-Tevan. Kiadói egészvászon-kötés, Gyula város térképével. Dobay János 1897-es kiadásának reprintje!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szentpétery Tibor-Kerny Terézia: Az Olttól a Küküllőig. Erdélyi szász erődtemplomok. Bp.,1988, Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15057.

Szentpétery Tibor-Kerny Terézia: Az Olttól a Küküllőig. Erdélyi szász erődtemplomok. Bp.,1988, Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Magyarország történeti helységnévtára. Heves és Külső-Szolnok megye, a Jászság és a Nagykunság (1773-1808.) Összeállította és Szerkesztette: P. Kovács Melinda. Bp.,1998, KSH Könyvtár és Dokumentációs Szolgálat. Kiadói papírkötésben. Megjelent 600 példányban. Nagyméretű térkép-melléklettel.
1
15058.

Magyarország történeti helységnévtára. Heves és Külső-Szolnok megye, a Jászság és a Nagykunság (1773-1808.) Összeállította és Szerkesztette: P. Kovács Melinda. Bp.,1998, KSH Könyvtár és Dokumentációs Szolgálat. Kiadói papírkötésben. Megjelent 600 példányban. Nagyméretű térkép-melléklettel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Magyarország történeti Statisztikai Helységnévtára. 1. Heves megye. Szerk.: Klinger András. Bp.,1991, MTA Történeti Demográfiai Albizottsága-Központi Statisztikai Hivatal. Kiadói papírkötés.
1
15059.

Magyarország történeti Statisztikai Helységnévtára. 1. Heves megye. Szerk.: Klinger András. Bp.,1991, MTA Történeti Demográfiai Albizottsága-Központi Statisztikai Hivatal. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Hidak Heves megyében. Szerk.: Dr. Tóth Ernő. Eger, 1998, Heves Megyei Állami Közútkezelő Közhasznú Társaság, (Egri Nyomda Kft.) Számos képpel, ábrával illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1
15060.

Hidak Heves megyében. Szerk.: Dr. Tóth Ernő. Eger, 1998, Heves Megyei Állami Közútkezelő Közhasznú Társaság, (Egri Nyomda Kft.) Számos képpel, ábrával illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse