Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 336
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1861321
10301
333
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon-karton, üvegezett keretben, 50×40 cm 1864343
10302
333
3400
Olvashatatlan jelzéssel: E. A. 7/3 2007. Szerigráfia, papír, 64,5×50 cm 1864365
10303
333
Olvashatatlan jelzéssel: Városi híd. Linó, papír, jelzett, 42×61 cm
1444248
10304
333
1869970
10305
333
11000
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, üvegezett keretben, 37×28 cm
1869490
10306
333
Olvashatatlan jelzéssel: 11 db grafika, főleg szén és ceruza, papír, 32×22-44×30 cm
1846500
10307
333
Olvashatatlan jelzéssel: A dohányzás káros az egészségre, fametszet, papír, 25,5×10,5 cm 1867864
10308
333
Jelzés nélkül: A kútnál, olaj, farost, 30×20 cm 1866013
10309
333
Jelzés nélkül: 3 db pornográf grafika, vegyes technika, papír, 23×17 cm
1860591
10310
333
Jelzés nélkül: "Légy hív mindhalálig és néked adom az életnek koronáját!" (Jel 2,10), vegyes technika, karton, kis sérüléssel, 24,5×18,5 cm 1810612
10311
333
Jézus a Kálvárián, kézzel festett erdélyi üvegikon. enyhe kopásokkal 40x30 cm 1810614
10312
333
Madonna és Jézus, kézzel festett erdélyi üvegikon. enyhe kopásokkal 40x30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF