Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 336
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1869088
10289
333
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Rézkarc, papír, felcsavarva, 39×29 cm 1866501
10290
333
Olvashatatlan jelzéssel: Olvasó nő. Szén, papír, felcsavarva, 69×50 cm
1691099
10291
333
Olvashatatlan jelzéssel: Házikó a partnál. Gouache, papír, üvegezett keretben, 19×25 cm 1691057
10292
333
Olvashatatlan jelzéssel: Kőhíd. Fametszet, papír, 24×24 cm
1861861
10293
333
Olvashatatlan jelzéssel: Párizs, Porte St Denis. Színezett rézkarc, papír, üvegezett keretben, 10×16 cm
1861092
10294
333
Olvashatatlan jelzéssel: Munkások. Linó, papír, üvegezett keretben, 20×14 cm
1869871
10295
333
Olvashatatlan jelzéssel: Kőszeg '68, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 41,5×29,5 cm
1587181
10296
333
cca 1900 Olvashatatlan jelzéssel: Vásári jelenet. Olaj, falemez (sérült), antik keretben, 11×21 cm 1812686
10297
333
1500
Olvashatatlan jelzéssel: Rózsás csendélet. Olaj, farost, keretben, 48×46 cm 1820852
10298
333
Olvashatatlan jelzéssel: Torony. Színezett rézkarc, papír, 26×21 cm
1824992
10299
333
Olvashatatlan jelzéssel: Budai utcarészlet. Akvarell, papír, jelzett, 35×50 cm 1825017
10300
333
Olvashatatlan jelzéssel: Firenzei terasz. Rézkarc, papír, paszpartuban, 25×18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF