Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 336
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1772874
10252
333
Szigethy Vilmos (?-?): Pihenők. Tus, papír, 15×24 cm
1864712
10253
333
Szilvásy Margit (?-?): Balatoni látkép. Akvarell, papír, fa keretben, 21×27 cm
1866546
10254
333
Szőnyi jelzéssel: Lány portré. Olaj, vászon, keretben, 50×45 cm 1867227
10255
333
Sztelek jelzéssel: Asszonyok a kunyhónál. Pasztell, karton üvegezett keretben, 29×38 cm 1773247
10256
333
Paul Takacs (1932-2000): Dance. Szitanyomat, papír, jelzet, üvegezett keretben, 48×32 cm
1818813
10257
333
7500
1835776
10258
333
Tassy Béla (1942-): Magyar barokk I. Rézkarc, papír, jelzett, szélén szakadással, 54×42 cm 1866527
10259
333
Tábor jelzéssel: Kikötő vitorlás Olaj, vászon-falemez, 26×32 cm 1845517
10260
333
Tábori Csaba (1960 - ): Ipar és tömeg. Kollázs, papír, jelzés nélkül, 36×39 cm 1863301
10262
333
30000
Tornyai jelzéssel: Öntöző asszony. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×70 cm
1864321
10263
333
A. Varga Imre (1953- ): Akt 2004, vegyes technika, papír, jelzett, szakadással, 69×49 cm
1868557
10264
333
Varga István (?-?): Túra. Szitanyomat, papír, jelzett, 96×66 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF