Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 439

17351.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

17352.

Rufpreis:
5 000 HUF

17353.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tormay Cecile két műve: Magyar legendárium, Viaszfigurák. Bp., Singer és Wolfner. Egészvászon sorozatkötésben.
17354.

Rufpreis:
3 000 HUF

17355.

Rufpreis:
2 000 HUF

Id. Ábrányi Kornél: Általános zenetörténet. Bp.,1886, "Harmónia", IV+201+1 p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, ceruzás aláhúzásokkal. Első kiadás.
17356.

Rufpreis:
4 000 HUF

17357.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

17358.

Rufpreis:
1 600 HUF

Eötvös József: Gondolatok. Emlékkiadás. Bp., 1886, Ráth Mór. Díszes félőr kötésben, jó állapotban.
17359.

Rufpreis:
6 000 HUF

Balassa Bálint: Balassa Bálint és Rimai János istenes éneki Bp., 1983. Helikon. Reprint. Dombornyomott aranyozott egészbőr kötésben.
17360.

Rufpreis:
1 600 HUF

17361.

Rufpreis:
2 000 HUF

17362.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF