Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 439

Vegyes könyvtététel, 22 db, közte:   Erdő Péter-Gábor Bertalan-Szalay László: Latin-magyar-szlovák egyházjogi kisszótár. Studia Theologica Budapestinensia. 16. Bp.,1997, Márton Áron Kiadó. Kiadói papírkötés.  .  Nagy Ferenc-Kováts Gyula-Péter Gyula: Latin nyelvtan. Szerk.: Németh János. Bp.,é.n., Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.   Kaiko Takesi: Ószakai éjszakák. Fordította: Kalmár Éva. Bp., 1984, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  Kádár Gyula: Ludovikától Sopronkőhidáig. Bp.,1978, Magvető. Kiadói papírkötés.   Lengyel Dénes: Régi magyar mondák. Bp.,1978,Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   Dr. Robert C. Atkins: Dr. Atkins forradalmian új étrendje. Fordította: Bozai Ágota és Sóvágó Katalin. Bp.,2004, HL Studió. Kiadói papírkötés.   Szondi Lipót: Káin, a törvényszegő. Mózes, a törvényalkotó. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  Siegfried Oertwig: Elsüllyedt városok. Bp., 1966, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  Arthur Schopenhauer: Az akarat szabadságáról. Bp.,2001, Hatágú Síp. Kiadói papírkötés. Reprint.  Gecse Gusztáv: Vallástörténeti kislexikon. Bp., 1971, Kossuth. Kiadói aranyozott egészvászon kötés.   Herodoti Historiarum Libri IX. Lipsiae, 1879, B. G. Teubneri.  Korabeli kopottas félvászon-kötés, latin nyelven.   Q. Horati Flacci Carmina. Lipsiae, 1931, B. G: Teubneri. Kiadói kopottas félvászon-kötés.   Valamint más érdekes könyvek, változó állapotban.
17423.

Rufpreis:
1 000 HUF

17424.

Rufpreis:
2 000 HUF

17426.

Rufpreis:
8 000 HUF

Móricz Zsigmond: Erdély. Bp.,1979, Magyar Helikon-Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.  Számozott, 1026. számú példány.
17427.

Rufpreis:
800 HUF

Nagy Bandó András: Kalendárium 2005. Dedikált! Bp., 2008. Szamárfül
17428.

Rufpreis:
1 400 HUF

2 dedikált könyv: Kopácsi J. Máté: Tavasz és szerelem.  Bp., 1995. Dedikált.  Újjászületés almanach I. dedikált. Bp., 2007
17429.

Rufpreis:
800 HUF

Márton László: Lepkék a kalapon. Három dráma. Dedikált! Bp. 1987. Magvető
17430.

Rufpreis:
800 HUF

Tamási Áron: Rügyek és reménység. Bp.,é.n.,Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói halina-kötés, jó állapotban.
18505.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nyirő József: Mádéfalvi veszedelem. A borító rajza Toncz Tibor munkája. Bp., 1939, Révai. Kiadói halina-kötésben, jó állapotban.
18506.

Rufpreis:
1 200 HUF

Robert Prechtl: Titánok bukása. Egy korszak elmúlása. Fordította: Gergely Janka. Bp, 1938, Grill Károly. Kiadói papírkötés, a borító kissé szakadozott, a borító szélei kissé gyűröttek.
18507.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

18508.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

18509.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF