Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 439

17399.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Bajza József összegyűjtött munkái. I. kötet. Életrajzi bevezetéssel és jegyzetekkel. Sajtó alá rendezte Badics Ferenc. Bp.,1901, Franklin, 1 t.(acélmetszet)+363+5 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a gerincen apró kopásnyomokkal.
17400.

Rufpreis:
2 800 HUF

17401.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

17402.

Rufpreis:
1 000 HUF

Petőfi album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., Pesti Napló. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon kötésben, 140 p. Kissé piszkos borítóval
17403.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kovács Sándor Iván: Egy magyar tipográfus Kner Nyomda, 1984. Kiadói egészműbőr kötésben.
17404.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. I. kötet. Theasaurus Anecdoton Hungarorum. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, egy lapon ceruzás firkával
17405.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. IV. kötet. Theasaurus Anecdoton Hungarorum. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, hátsó előzéklap hiányzik
17406.

Rufpreis:
2 000 HUF

17407.

Rufpreis:
2 000 HUF

17408.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

17409.

Rufpreis:
1 000 HUF

Heine, [Heinrich]: Firenzei éjszakák. Bp., é. n., Dante. Félvászon kötésben, jó állapotban.
17410.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF