Darnay Kálmán: Testőrszerelmek. Bp., é.n., Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Második kiadás. Korabeli kissé kopottas kartonált papírkötés, pár lap széle kissé foltos, ajándékozási sorokkal. A szerző által aláírt.
Karriérek sorozat 3 kötete, Balla Ignác: Edison. Budapest, 1912. Cholnoky Jenő: Nagy Tudósok; Amerika koronázatlan királyai. Karriérek Kiadóhivatala. Aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban
Széchenyi. A magyarság hódolása a legnagyobb magyar születésének százötvenedik évfordulóján. Bp., 1942, Athenaeum, 330 p.+31 t. Kiadói dombornyomású egészvászon-kötésben, javított gerinccel, kötéssel, 3 hiányzó illusztrációval (Horthy Miklós (4. oldal), Bárdossy László (6. oldal), Országos Széchényi Emlékünnep a pesti Vigadóban (8. oldal.))
Jókai Mór: Véres könyv. Csataképek a keleti háborúból. Jókai Mór összes művei. Nemzeti Kiadás XIX. kötet. Bp.,1894, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott.
Vegyes ponyva tétel: Pesti Hírlap könyvek sorozat 28 kötete+Milliók könyve sorozat 6 kötete, valamint további 3 db ponyva, összesen: 37 db: Különféle kiadásban. Változó, többnyire szakadozott, kissé viseltes állapotban.