Szokolay Zoltán: Kovácsházi keresztút. Bp.,é.n.,Írmag. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban. A szerző, Szokolay Zoltán (1956-) író, költő, műfordító dedikációjával Dr. Liszkay Tamásnak.
Zrinyi Miklós: Ne bántsd a magyart! Bp., 2009, Magyar Mercurius Kiadó. Kiadói egészbőr-kötés, és kiadói papírkötés. Az 1790-ben megjelent kiadás hasonmás kiadása. Továbbá a Marosvásárhelyi kiadás szövege mai átírással és jegyzetekkel. Számozott (99/72.) példány.
Szépirodalmi könyvtár 4 kötete: Longfellow költeményeiből. Fordította: Szász Béla. Vértesi Arnold: A szerencse fia. Máriaffi Dávid: Vásárolt szivek. Goró Lajos rajzaival. Karazin Nikolajevics Nikolaj: A nádasban. Bp., 1897-1904, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott gerincű, dombornyomásos zöld egészvászon-kötés, változó állapotban, többnyire kopottas borítóval, az egyik gerince, borítója foltos.
H. G. Wells: Új világ a régi helyén. I-II. kötet. Fordította: Dr. Mikes Lajos. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.
Esterházy Péter: Fancsikó és Pinta. Pápai vizeken ne kalózkodj! Bp., 1987, Magvető. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Plutharkhosz: Iszisz és Oszirisz. Az Ókori Irodalom Kiskönyvtára. Fordította, az utószót és a jegyzeteket írta: W. Salgó Ágnes. Bp.,1986, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.