Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 465

Muhammad an-Nefzawi: Az illatos kert. Erotikus kiadvány. Bp., 1987, Medicina. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
16053.

Rufpreis:
800 HUF

Schöpflin Aladár: Írók, könyvek, emlékek. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói papírkötésben, kissé szakadozott borítóval.
16054.

Rufpreis:
1 000 HUF

Balassa József: A magyar nyelv. A művelt közösség számára. Bp., 1899. Athenaeum. Festett egészvészon kötésben.
16055.

Rufpreis:
1 000 HUF

16056.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szokolay Zoltán: Kovácsházi keresztút. Bp.,é.n.,Írmag.   Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban. A szerző, Szokolay Zoltán (1956-) író, költő, műfordító dedikációjával Dr. Liszkay Tamásnak.
16057.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zrinyi Miklós: Ne bántsd a magyart! Bp., 2009, Magyar Mercurius Kiadó. Kiadói egészbőr-kötés, és kiadói papírkötés. Az 1790-ben megjelent kiadás hasonmás kiadása. Továbbá a Marosvásárhelyi kiadás szövege mai átírással és jegyzetekkel. Számozott (99/72.) példány.
16058.

Rufpreis:
1 200 HUF
9

Idézetek tára. Szerk.: Dvorzsák János. Bp., 1883, "Hunyadi Mátyás" Intézet. Kiadói festett egészvászon kötés, kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal, ceruzás jegyzettel.
16059.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Szépirodalmi könyvtár 4 kötete:  Longfellow költeményeiből. Fordította: Szász Béla.  Vértesi Arnold: A szerencse fia.  Máriaffi Dávid: Vásárolt szivek. Goró Lajos rajzaival.  Karazin Nikolajevics Nikolaj: A nádasban.  Bp., 1897-1904, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott gerincű, dombornyomásos zöld egészvászon-kötés, változó állapotban, többnyire kopottas borítóval, az egyik gerince, borítója foltos.
16060.

Rufpreis:
1 000 HUF

H. G. Wells: Új világ a régi helyén. I-II. kötet. Fordította: Dr. Mikes Lajos. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.
16061.

Rufpreis:
1 200 HUF

Esterházy Péter: Fancsikó és Pinta. Pápai vizeken ne kalózkodj! Bp., 1987, Magvető. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16062.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ulrich Lieb: Modellvasút-tervezés számítógéppel. Fordította: Dr. Szüle Dénes. Bp.,2009, Cser. Kiadói kartonált papírkötés.
16063.

Rufpreis:
1 200 HUF

16064.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF