Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 465

Az Ókori Irodalom Kiskönyvtára sorozat 2 kötete:   Boethius: A filozófia vigasztalása. Fordította: Hegyi György. Az utószót írta: Szepessy Tibor. Bp.,1979, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.  Apollodórosz: Mitológia. Fordította: Horváth Judit. Az utószót írta: Szepessy Tibor. Bp.,1977, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.
16065.

Rufpreis:
1 600 HUF

Docendo Discmus. Tanítva tanulunk. A 100 éves Könyves Kálmán Gimnázium évkönyve. 1905-2005. Bp., 2005, Könyves Kálmán Gimnázium. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (100/37) példány.
16066.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kallós Zoltán: Balladák könyve. Élő erdéliy és moldvai magyar népballadák. Bp., 1977, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16067.

Rufpreis:
1 000 HUF

Babits Mihály: Az európai irodalom története. Bp.,é.n., Nyugat. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
16068.

Rufpreis:
1 000 HUF

Irodalmi lexikon. Szerkeszti Benedek Marcell. Bp., 1927, Győző Andor k. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
16069.

Rufpreis:
3 000 HUF

16070.

Rufpreis:
1 200 HUF

16071.

Rufpreis:
1 200 HUF

Verne Gyula: Grant Kapitány gyermekei I-II.  Bp., é.n., Forrás. Kiadói félvászonkötésben.
16072.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jeszenszky Sándor dr. (szerk.): A Debreczeni Magyar Kir. Tisza István Tudományegyetem Orvosi Kara. Budapest, 1924, Franklin-Társulat
16073.

Rufpreis:
3 000 HUF
13

Dr. Gyulai Pál (11826-1909): Báró Jósika Miklós regényei. Gyula Pál egyetemi előadásai Jósika Miklós regényeiről. 1894-95 I. (félév), Novothny Henrik. Vértes József tanárjelölt tulajdonosi bejegyzéssel és 1904. júl. 7. dátumozással a címlap tetején. Félvászon, 75 p. Kézzel írt könyv. A borítója kopottas. A könyvben számos bejegyzéssel, aláhúzással, jegyzettel. Hátul, a tartalomjegyzéknél javítással.
16074.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bibliothéque Rose Illustrée sorozat két kötete:  Madame De Stolz: La Maison Roulante. Emile Bayard illusztrációival. Paris, 1900, Libraire Hachette. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyoztt lapszélekkel, ex libris-szel az előzéklapon, francia nyelven. A borítója viseltes állapotban. Charkes Perrault: Contes De Fées. Paris, 1896, Libraire Hachette. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélekkel, ex libris-szel az elülső kötéstábla belsején, számos illusztrációval, foltos. / Two piecies from the Bibliothéque Rose Illustrée series, linen-binding, in french language.
16075.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ignácz Róza: Róza leányasszony I-II. Ignácz Róza munkái. Budapest, 1942, Dante. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés, némileg kopott borítóval.
16076.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF