Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF

Beschreibung:

Szépirodalmi könyvtár 4 kötete: Longfellow költeményeiből. Fordította: Szász Béla. Vértesi Arnold: A szerencse fia. Máriaffi Dávid: Vásárolt szivek. Goró Lajos rajzaival. Karazin Nikolajevics Nikolaj: A nádasban. Bp., 1897-1904, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott gerincű, dombornyomásos zöld egészvászon-kötés, változó állapotban, többnyire kopottas borítóval, az egyik gerince, borítója foltos.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor