Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 566

Nadányi Zoltán: Furcsa vendég. Versek. Bp.,1921, Dick Manó, (Jókai Nyomda Rt.-ny.) Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, szakadt, foltos borítóval, intézményi bélyegzővel. A borító Végh Gusztáv munkája.
16429.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mikszáth Kálmán: Magyarország lovagvárai. Magyar Jövő Könyvtára 18. Bp., é.n., Magyar Jövő Ifj. Irodalmi Rt., Stephaneum-ny. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos, borítóval, foltos lapokkal.
16430.

Rufpreis:
1 000 HUF

Európai műhely. Az Egyetemi Nyomda kis tanulmányai sorozat 4 kötete:   Karl Mannheim: A jelenkori szociológia feladatai. Fordította Zoltán József.  Martin Heidegger: Mi a metafizika? Fordította Zoltán József.  Prohászka Lajos: Történet és kultúra.  Baránszky-Jób László: A modern ízlés.  Bp.,1945-1946, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés.
16431.

Rufpreis:
3 000 HUF

Benke László: Halálig szomjazom. Bp.,2001, Hét Krajcár Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
16432.

Rufpreis:
1 800 HUF

F(erdinand) Schulthess: Svensk-Fransk Ordbok. Dictionnaire Suédois-Francais. Stockholm, 1903, P. A. Norstedt & Söners Förlag. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, francia és svéd nyelven. Gombocz Zoltán (1877-1935) névbejegyzésével, dátumozva (1904.) / Linen-binding, in French and Swedish language.
16433.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bognár Elek: A szónoklás és előadás művészete. Márton Lajos rajzaival. (Bp. 1940.) Szerző. 198 l. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban
16434.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Szalatnai Rezső: Juhász Gyula hatszáz napja. Bp., 1962, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Szerző által dedikált!
16435.

Rufpreis:
1 800 HUF

16436.

Rufpreis:
1 000 HUF

Füzesné Hudák Julianna: Kner Nyomdaipari Múzeum. Gyomaendrőd, 1997, Kner. Kiadói papírkötés.
16437.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gumbrecht, Hans Ulrich: 1926. Élet az idő peremén. Bp.m 2014, Kijárat Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
16438.

Rufpreis:
2 800 HUF

16439.

Rufpreis:
1 600 HUF

16440.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF