Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 566
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1700968
16429
311
Nadányi Zoltán: Furcsa vendég. Versek. Bp.,1921, Dick Manó, (Jókai Nyomda Rt.-ny.) Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, szakadt, foltos borítóval, intézményi bélyegzővel. A borító Végh Gusztáv munkája.
1700758
16430
311
Mikszáth Kálmán: Magyarország lovagvárai. Magyar Jövő Könyvtára 18. Bp., é.n., Magyar Jövő Ifj. Irodalmi Rt., Stephaneum-ny. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos, borítóval, foltos lapokkal.
1679424
16431
311
Európai műhely. Az Egyetemi Nyomda kis tanulmányai sorozat 4 kötete: Karl Mannheim: A jelenkori szociológia feladatai. Fordította Zoltán József. Martin Heidegger: Mi a metafizika? Fordította Zoltán József. Prohászka Lajos: Történet és kultúra. Baránszky-Jób László: A modern ízlés. Bp.,1945-1946, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés.
1679475
16432
311
Benke László: Halálig szomjazom. Bp.,2001, Hét Krajcár Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
1679509
16433
311
F(erdinand) Schulthess: Svensk-Fransk Ordbok. Dictionnaire Suédois-Francais. Stockholm, 1903, P. A. Norstedt & Söners Förlag. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, francia és svéd nyelven. Gombocz Zoltán (1877-1935) névbejegyzésével, dátumozva (1904.) / Linen-binding, in French and Swedish language.
1683758
16434
311
Bognár Elek: A szónoklás és előadás művészete. Márton Lajos rajzaival. (Bp. 1940.) Szerző. 198 l. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban
1627406
16435
311
Szalatnai Rezső: Juhász Gyula hatszáz napja. Bp., 1962, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Szerző által dedikált! 1627386
16436
311
1627241
16437
311
Füzesné Hudák Julianna: Kner Nyomdaipari Múzeum. Gyomaendrőd, 1997, Kner. Kiadói papírkötés.
1623570
16438
311
Gumbrecht, Hans Ulrich: 1926. Élet az idő peremén. Bp.m 2014, Kijárat Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
1584560
16439
311
Füry Lajos: Rio Seco. San Francisco, 1971, Hídfő Baráti Köre. Kiadói félvászon-kötés. A szerző által dedikált! 1632360
16440
311
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF