Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 566
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1659646
16453
311
Gárdonyi Géza: Göre Gábor: Veszödelmek más szóval nem matska ugrás ide Amerika se. Mühlbeck Károly szövegközti rajzaival. Bp.,(1899),Singer és Wolfner. Első kiadás. Kiadói kopottas aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, benne illusztrált papírboríróval, hiányzó elülső szennylappal, festett lapélekkel.
1659669
16454
311
1684695
16455
311
Móra Ferenc: Véreim. - - munkái. Jubileumi díszkiadás. Bp., (1935) Lantos RT. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Megkímélt példány.
1684374
16456
311
Kassák Lajos összes versei I-II. kötet. Bp.,1970, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a II. kötet lapszélei foltosak.
1684810
16457
311
Puskin Sándor: Anyegin Eugén. Buda-Pest. 1880. Franklin. 280p. Fordította: Bérczy Károly. Aranyozott Gottermayer egészvászon-kötésben, kopásokkal.
1685937
16458
311
Erdős Renée: Borsóhercegnő. Bp.,1924,Singer és Wolfner. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötésben. A szerző aláírásával.
1684699
16459
311
György Lajos: Kónyi János Democritusa. Bp. 1932. MTA. 176 l. Kiadói sérült papírborításban.
1685825
16460
311
Bánffy Miklós: Megszámláltattál... Bp., 1982, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, és papírborítóban.
1685801
16461
311
Jókai Mór füveskönyve. Bölcsesség és bohóság. Szeged,2006, Lazi. Kiadói kartonált papírkötés.
1681168
16462
311
Fenyő László: Építés orgonája. Bp., 1922. Kiáltás. Fűzve, papírborítóval 62p. 1644450
16463
311
1680238
16464
311
Mérey Juhász Margit: Meótiszi ének. Történeti regény a VI. századból. Csikós Tóth András rajzaival. Könyvbarátok Kis Könyve. Bp.,é.n.,Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 296 p. Kiadói egészvászon-kötés. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF