Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 566

Vegyes könyv tétel, összesen 4 db: Kazinczy Ferenc válogatott munkái, Tóth Ede válogatott munkái, Herczeg Ferenc: A Lánszky-motor, Magyar írómesterek: Tanulmányok írták a Petőfi Társaság tagjai.
16405.

Rufpreis:
1 600 HUF

Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Budapest,1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas gerinccel és borítóval, laza fűzéssel.
16406.

Rufpreis:
1 200 HUF

Remekírók Képes Könyvtára 2 kötet:  Moliére remekei I. kötet Kisfaludy Sándor összes költeményei II. kötet. Bp.,én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik-kötés és Gottermayer-kötés, a Moliére címkép előtt a hártyapapíron gyerekrajz, kis kopásoktól eltekintve jó állapotban.
16407.

Rufpreis:
800 HUF

16408.

Rufpreis:
1 000 HUF

16409.

Rufpreis:
1 000 HUF

16410.

Rufpreis:
2 000 HUF

16411.

Rufpreis:
1 200 HUF

Magyar Irodalom Jelesei sorozat 15 kötete. Bp.,1931-1939,Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, változó, többnyire kissé kopottas állapotban, az első lapokon kis hiányokkal.
16412.

Rufpreis:
1 000 HUF

16413.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pásztor Béla - Weöres Sándor: Holdaskönyv. Gaál József rajzaival. 2004, Arcus. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, 600/442. számozott példány, jó állapotban.
16414.

Rufpreis:
2 000 HUF

16415.

Rufpreis:
1 600 HUF

16416.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF