Juwelen Zahl der Lose: 214
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1468478
19036
283
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) gravírozható karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 12,4 g
1468473
19037
283
Jewellery
Ezüst(Ag) aranyozott szív függő, jelzett, 2,5x1,8 cm, 3,1 g 1468460
19038
283
Jewellery
Ezüst(Ag) szív és horgony függő, jelzett, nettó: 1,3 g 1447747
19039
283
Jewellery
Ezüst(Ag) Esprit ovális karperec, jelzett, 6x7 cm, nettó: 31,5 g 1447862
19040
283
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) karlánc, jelzett, h: 22 cm, nettó: 21,3 g
1447896
19041
283
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) anker karlánc, jelzett, h: 19 cm, nettó: 26,7 g
1447900
19042
283
Jewellery
Ezüst(Ag) figaro karlánc, jelzett, h: 20,5 cm, nettó: 10,6 g 1447903
19043
283
Jewellery
Ezüst(Ag) anker karlánc, jelzett, h: 22 cm, nettó: 14,1 g
1447908
19044
283
Jewellery
Ezüst(Ag) szögletes szemű anker karlánc, jelzett, h: 21 cm, nettó: 13,1 g 1447909
19045
283
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) vastagszemű anker karlánc, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 16,9 g 1462347
19046
283
Jewellery
Ezüst(Ag) meandermintás karlánc, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 4,9 g 1462328
19047
283
Jewellery
Ezüst(Ag) katicás karlánc, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 3,7 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF