https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Juwelen Zahl der Lose: 214
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1296977
19204
283
0
15000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst késbak, Ag., nettó: 135,6gr, 5db, jelzett, h:10cm /Silver knife holder, Ag, net. 135,6gr, 5 pieces, marked, h: 10cm 1463052
19205
283
0
18000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Antik ezüst (Ag.) talpas fűszertartó, üvegbetét nélkül, jelzett, mesterjeggyel (MI), nettó: 110 g, m:9 cm 1453106
19206
283
0
20000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag.) tortalapát, jelzett, h:27,5 cm, nettó:125 g
Das Lot is nicht erreichbar
1390368
19207
283
0
11000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst(Ag) nyelű kés és villa, jelzett, h: 18,5 és 20 cm, br: 80 g
Das Lot is nicht erreichbar
1395084
19208
283
0
34000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
WMF aranyozott ezüst egy személyes evőeszköz készlet (evőkanál kés, villa, kiskanál), Ag., bruttó:193gr., jelzett / WMF Gold plated silver cutlery set (tablespoons knife, fork, spoon), Ag, gross. 193gr, marked
Das Lot is nicht erreichbar
1466661
19209
283
0
17000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst(Ag) tálca "I. osztályba való bejutásért MTK 1942" gravírozott felirattal, jelzett, 24x15 cm, nettó: 128,6 g 1319026
19210
283
0
85000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Arany karlánc és fülbevaló szett: Karlánc: zománc díszítésű 18 K arany. Jelzett. 5,7 g Fülbevalók: Zománc díszítésű 14 K arany. Jelzett. 2,9 g. / Gold necklace and earrings set
Das Lot is nicht erreichbar
1463404
19211
283
0
16000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Távol-keleti motívumos ezüst(Ag) pohártartó hibátlan üvegbetéttel, jelzés nélkül, nettó: 106,9 g
Das Lot is nicht erreichbar
1463047
19212
283
0
40000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Antik ezüst (Ag.) doboz, zár és kulcs nélkül, kis hibákkal, kisebb kb. 1.5 centiméteres repedéssel a fedél oldalán, jelzett, nettó: 387 g, 12×7 cm 1435476
19213
283
0
140000
Jewellery
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag.) talpas tálca, jelzett, kalapált, mesterjeggyel (T), d:32 cm, nettó: 928 g
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse