Juwelen Zahl der Lose: 214
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1429450
19024
283
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) szív alakú függő, jelzett, 2,5x2,2 cm, 4,1 g 1468605
19025
283
Jewellery
Ezüst(Ag) figaro mintás gravírozható karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 6,2 g 1468596
19026
283
Jewellery
Ezüst(Ag) dupla szemes pancer nyaklánc, jelzett, h: 40 cm, nettó: 7,6 g 1468477
19027
283
Jewellery
Ezüst(Ag) dupla karikás nyaklánc, jelzett, h: 50 cm, nettó: 5,4 g 1468463
19028
283
Jewellery
Ezüst(Ag) vízöntő horoszkóp függő, jelzett, 1,3x2,5 cm, bruttó: 2,1 g 1468828
19029
283
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, szintetikus lila kövekkel, jelzett, 6,7 g 1468458
19030
283
Jewellery
Ezüst(Ag) "IVN" kitűző, jelzett, 5,5 cm, bruttó: 2,2 g
1468660
19031
283
Jewellery
Arany(Au) 14K kereszt függő, jelzett, 1,4x1 cm, nettó: 0,4 g 1468654
19032
283
Jewellery
Arany(Au) 14K áttört kereszt függő, jelzett, 3x1,7 cm, nettó: 0,9 g 1468643
19033
283
Jewellery
Ezüst(Ag) gravírozható karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 6,6 g
1468648
19034
283
24000
Jewellery
Arany(Au) 14K korpuszos kereszt függő, jelzett, 3x1,8 cm, nettó: 2,4 g
1468600
19035
283
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört meander mintás gyűrű, jelzett, méret: 51, nettó: 3,7 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF