Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 516

F. W. Bain: Az éjbe merült nap. Régi hindu elbeszélés a szanszkrit kézirat nyomán. Fordította Baktay Ervin. Budapest, 1920, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói félbőr kötés, kissé kopottas gerinccel, borítóval. Számozott (50/46) példány.
14629.

Rufpreis:
4 000 HUF

14630.

Rufpreis:
1 000 HUF

Paul Valéry: A lélek és a tánc. Fordította Somlyó György. Budapest, 1946, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés.
14631.

Rufpreis:
1 000 HUF

A dolgozó nép alkotmánya, A Magyar Népköztársaság alkotmánya. Budapest, 1949, Szikra. Kiadói tűzött papírkötés, szakadt borítóval, sérült kötéssel.
14632.

Rufpreis:
800 HUF

Szigeti József: Egy színész naplója. Kiadja Vas Gereben. Pest, 1856, Emich Gusztáv. Átkötött, javított gerincű félvászon kötés, az védő-, és előzéklapok hiányzonak, a borítója kopottas.
14633.

Rufpreis:
4 000 HUF

14634.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zdenek Mlynar: A Kreml felől jő a fagy. Fordította Dénes Gyula. Budapest, 1987, AB Független Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. Szamizdat kiadás.
14635.

Rufpreis:
2 800 HUF

Cs. Szabó László: A gyanútlanok. Öt hangjáték és egy elbeszélés. Bern, 1976, Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem. Kiadói papírborító. Jó állapotban.
14636.

Rufpreis:
800 HUF

A Hungaria Nova megrajzolója Mikoviny Sámuel 1700-1750. Fordította és a kísérő tanulmányokat írta Deák Antal András. Budapest, 1987, Vízügyi Dokumentációs Szolgáltató Leányvállalat. Kiadói papírkötésben, fekete-fehér illusztrációkkal, térképmelléklettel. Jó állapotban.
14637.

Rufpreis:
800 HUF

Darvas József: A legnagyobb magyar falu. Budapest, 1937, Gondolat Kiadás. Második kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé viseltes állapotban, kissé szakadt papírborítóval, a könyvtest elvált a borítótól, de a könyvtest egyben van.
14638.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fülep Lajos emlékkönyv. Cikkek, tanulmányok, Fülep Lajos életéről és munkásságáról. Budapest, 1985, Magvető könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, fekete-fehér fotókkal. Jó állapotban.
14639.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nyírő József: Néma küzdelem. Bp., 1944, Révai. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
14640.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF