Fülöp Zsigmond: A Jókai Egyesület huszonöt éve (1911-1936). (Komárom), 1937, Jókai Közmívelődési és Múzeum Egyesület. Kiadói papírkötés, kissé maszatos borítóval, felvágatlan példány.
Ráskai Ferenc: Áram a tengerben. Jászai Mari Rajeci regénye. Bp., 1938, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a borítója szakadt, kopott, viseltes, Suhay Imre ex libris-szével. A szerző által dedikált (Suhay Imrének).
May Károly: A vad Kurdisztánon át. Regény az érettenn ifjuság számára. Átdolgozta Dr. Mikses Lajos. Bp., 1911, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói kissé kopottas, kissé foltos illusztrált egészvászon kötés, javított gerinccel, a kötését megerősítették.
Wohlfart Zoltán: Az újholdas nyári napforduló pogány kori emlékei Felcsíkon. Kopjafa helyett. Bp., 2005, Magyar Ház Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
Simon, Alfred: Dictionnaire du théâtre français contemporain. Párizs, 1970, Libraire Larousse. Papírkötésben, jó állapotban.; Bourin, André - Rousselot, Jean: Dictionnaire de la littérature française contemporaine. Párizs, 1966, Larousse. Papírkötésben, jó állapotban.
Napoleon album. I. Napoleon élrete és kora, írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., Hornyánszky. Kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.