Tolnai Világlexikona I.-VIII. kötetek Ismeretek tára. Az általános tudás és műletség könyve. A-E-ig. Bp., 1912-1919, Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap- és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói díszes aranyozott félbőr kötésben, fém dombor betéttel, kissé kopottas borítókkal, a VIII. kötet gerincén kisebb sérüléssel, de alapvetően jó állapotban, szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képekkel, térképekkel, valamint egészoldalas színes képekkel, térképekkel.
Vázsonyi Vilmos beszédei és írásai I-II. A két kötettben foglalt beszédeket, írásokat összegyűjtötte és korrajzi bevezetésekkel, kisérő jegyzetekkel ellátva, sajtó alá rendezte: Dr. Csergő Hugó és Balassa József. Előszót írt a műhöz: Apponyi Albert, Esterházy Móric,és Bárczy István. Vázsonyi Vilmos életrajzát: Pakots József, a zárószavát Dr. Vázsonyi János írta. Bp., 1927, Országos Vázsonyi-Emlékbizottság. Kiadói kissé kopottas aranyozott félbőr kötés. Jó állapotban.
Vegyes verses könyv téte, 3 db: Radnóti Miklós összes versei. Bp., 1963, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Bársony István: Egy darab élet. Bp., é.n., Légrády Testvérek. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval, kissé laza fűzéssel. Malomhegyi István: Poémák. Bp., 1908, Lamepl R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott, foltos borítóval.
A modern bűnözés II. Az előszót írta Dr. Váry Albert. Szerk.: Turcsányi Gyula. (Bp., 1929, )Rozsnyai Károly, 416 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Csak második kötet.
A szabad magyar sport tíz éve. 1945-1955. Szerk.: Örvös János. Bp., 1955, Sport Lap-, és Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félműbőr kötésben, rengeteg fekete-fehér képekel.
Új Magyar Tájszótár 1-5. Szerk.: B. Lőrinczy Éva, Hosszú Ferenc. Budapest, 1979-2010, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, az 1. kötet borítója kissé szakadt, de egyébként jó állapotban.