Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 516

Német-magyar, magyar-német műszaki szótár I-II. Szerk.: Nagy Ernő, Klár János Bp., 1992, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés.
14690.

Rufpreis:
2 000 HUF

14691.

Rufpreis:
1 600 HUF

14692.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar Értelmező Kéziszótár I-II. Bp., 1999, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
14693.

Rufpreis:
1 000 HUF

Általános Kislexikon 1-2. Bp., 2005, Magyar Nagylexikon Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, kiadói karton dobozban. Jó állapotban.
14694.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyar-angol műszaki szótár. Szerk.: Nagy Ernő, Klár János és Katona Loránt. Bp., 1990, Akadémiai Kiadó. Hatodik, változatlan kiadás.
14695.

Rufpreis:
1 200 HUF

Országh László: Angol-magyar nagyszótár I-II, magyar-angol nagyszótár I-II. Bp, 1988-1990, Akadémiai Kiadói. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
14696.

Rufpreis:
5 000 HUF

Halász Előd: Német-magyar nagyszótár I-II., Magyar-német I-II. Bp, 1988, Akadémiai Kiadói. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
14697.

Rufpreis:
5 000 HUF

14698.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Magyar Hírmondó sorozat, 5 kötet:  Károlyi Gáspár, a gönci prédikátor. Szerk.: Szabó András. Budapest, 1984, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. Virág Benedek: Magyar Századék. Szerk.: Mezei Márta. Fordította és a jegyzeteket írta: Wimmer Éva. Budapest, 1984, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. Elmét vidító elegy-belegy dolgok rövidebb és hosszabb csípős históriák, melyeket a győri magyar kalendárium 1749-1849 éveiből ki-szedegetett, öszve-rendezett s mostan az olvasónak okulására közrebocsát Szilágyi Ferenc. Szerk.: Szilágyi Ferenc. Budapest, 1983, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.  Bod Péter: Magyar Athenas. Szerk.: Torda István. Budapest, 1982, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.  Riadj magyar! 1848-1849 fametszetes ponyvái, csatakrónikái. Szerk.: Pogány Péter. Budapest, 1983, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
14699.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rendíthetetlenül. A hazaszeretet versei. Szerk.: Benedek István. Budapest, 1998, Officina Nova. Kiadói kemény papírkötés. Jó állapotban.
14700.

Rufpreis:
1 400 HUF

György Miklós Böhm: Enrico Caruso. Budapest, 2003, Kornétás. Kiadói kemény papírkötés, kiadói zsugorfóliában, 2 cd-vel. Jó állapotban.
14701.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF