Hortobágyi pásztor és betyár-nóták. Dallamokkal. Gyűjtötte és magyarázattal elláta Dr. Ecsedi István. A dallamokat lejegyezte és magyarázta Bodnár Lajos. Debrecen, 1927, "Méliusz" Könyvkereskedés. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a gerince ragasztott, a borító elvált a könyvtesttől, a fűzése meglazult, sérült.
Dr. Radnai Béla: Az egységes magyar gyorsírás fogalmazási és irodai részének együttes tankönyve. Bp., 1939, Radnai Gyorsíróiskola. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban,a borító szakadt és elvált a könyvtesttől, de a könyvtest egyben van, a címoldal hiányzik.
A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-16+17-18. kötet. Budapest, 1893-1904. Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromolitográfiákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. Kissé megviselt állapotban: A 6.,9.,10.,13. kötetek gerince kopott, viseltes. A 6.,3. kötetek borítója sérült, viseltes. A 1. kötet gerince hiányzik, a borítója kopott. De belül alapvetően jó állapotban. Volt könyvtári és Ex libris bélyegzővel.
Magyar Regényírók Képes Kiadása, 4 kötet (5,7,37, 44 kötetek): Nagy Ignácz: Magyar Titok I, III kötetek. Bp., 1908, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon, kissé kopottas borítóval. Baksay Sándor: Pusztai találkozás. Patak banya. Bp., 1907, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon, kissé kopottas borítóval. Iványi Ödön: A püspök atyafisága. Bp., 1905, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon, kissé kopottas borítóval.
A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-18. kötetek. Budapest, 1893-1900. Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromolitográfiákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. A borítók kissé kopottak, a gerincek kissé kopottak, némelyik kötet gerince (1.,8.,13,14.,17. kötetek) kissé sérült, a 6.,7. kötetek gerince sérült, de belül jó állapotban.