Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 328

13887.

Rufpreis:
2 000 HUF

13888.

Rufpreis:
1 000 HUF

13889.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kaffka Margit: A Révnél. Elbeszélések. Budapest, 1918, Franklin-Társulat.Átkötött félvászon, 238 p. Első kiadás! A lapok foltosak.
13890.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szabó Dezső: A magyar református öntudat mozgosítása V. - A magyar jövő alapproblémái III. Szabó Dezső Újabb Művei 47-48 p. Budapest, 1939, Ludas Matyás Kiadás. Kiadói papír kötés, 144 p. A kiadói papírborítója szakadozott.
13891.

Rufpreis:
1 600 HUF

13892.

Rufpreis:
6 000 HUF

Barényi Ferenc: Bűnös szerelem és egyéb versek. Budapest, 1911, Várnay és fia könyvnyomdája.  Egészvászon borító, 98 oldal.
13893.

Rufpreis:
2 000 HUF

13894.

Rufpreis:
3 000 HUF

13895.

Rufpreis:
2 000 HUF

13896.

Rufpreis:
2 000 HUF

13897.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Sötér, István: L'Espirit Francais en hongrie. Budapest, 1944, Officina, 56 p. +32 p. Kiadói kemény papírkötés. Francia nyelvű. A borítója némileg fotlos. A gerince sérült. Francia szellem a régi Magyarországon. / István Sötér: The french spirit in the old Hungary, paperbinding, in french language.
13898.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF