[Reményik Sándor]: Végvári versek. Hangok a végekről. 1918-1921. Budapest, 1921, Kertész József Könyvnyomdája, 119 p. Első kiadás! Átkötött félvászon kötés. Volt könyvtári példány. A borítója kopottas.
Bodnár László: Az örök béke előfeltétele az egyetemes népműveltség. Budapest, 1924, Neuwald Illés Utódai Könyvnyomda, 13 p. Kiadói tűzött papírkötés. A szerző által dedikált példány. A papírborítója gyűrött.
Cholnoky László: Kísértetek. Budapest, 1926, Grill Károly Könyvkiadóvállalata, 285 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés. A borítója foltos, szakadozott. A gerince sérült. A kötése meglazult, a lapok foltosak. A 275-285 p. között a lapok kijárnak.
Dr. S. Weisse: A titkos prostitúció és a félvilág. Dr. Áldor Viktor és Dr. Kurt Moreck közreműködésével írta Dr. S. Weisse. Vita Sexualis V. Budapest, é.n., Sándor József és Társa, 190 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. A borítója kopott, és a gerince sérült.
Régi, vegyes könyvtétel, kb. 40 darab, egy teli banános karton doboz. Különféle témában (pl: szépirodalom, történelem, lexikon, utazás, ...stb.), magyar és német nyelven, különféle állapotban.
Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban. Dedikált példány! Bp., 1910. Petőfi-Társaság. Számos szövegközti, színes, beragasztott képpel, illetve heliogravürrel illusztrált, többek között Benczúr Gyula, Margitay Tihamér, Olgyay Viktor, Glatz Oszkár, Nyilassy Sándor, Nádler Róbert munkáiból. A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, dombornyomású vászonkötésben Gottermayer Nándor könyvkötészetéből. Belül hibátlan, kötésében kissé piszkos de nem sérült állapotban