Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 328

[Reményik Sándor]: Végvári versek. Hangok a végekről. 1918-1921. Budapest, 1921, Kertész József Könyvnyomdája, 119 p. Első kiadás! Átkötött félvászon kötés. Volt könyvtári példány. A borítója kopottas.
13899.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bodnár László: Az örök béke előfeltétele az egyetemes népműveltség. Budapest, 1924, Neuwald Illés Utódai Könyvnyomda, 13 p. Kiadói tűzött papírkötés. A szerző által dedikált példány. A papírborítója gyűrött.
13900.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cholnoky László: Kísértetek. Budapest, 1926, Grill Károly Könyvkiadóvállalata, 285 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés. A borítója foltos, szakadozott. A gerince sérült. A kötése meglazult, a lapok foltosak. A 275-285 p. között a lapok kijárnak.
13901.

Rufpreis:
1 000 HUF

13902.

Rufpreis:
1 000 HUF

Régi, vegyes könyvtétel, kb. 40 darab, egy teli banános karton doboz. Különféle témában (pl: szépirodalom, történelem, lexikon, utazás, ...stb.), magyar és német nyelven, különféle állapotban.
13903.

Rufpreis:
1 000 HUF

13904.

Rufpreis:
1 800 HUF

13905.

Rufpreis:
2 400 HUF

13906.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

13907.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

13908.

Rufpreis:
2 000 HUF

13909.

Rufpreis:
1 800 HUF

13910.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF