Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 328

Rátonyi Róbert: Az operett csillagai I. Bp., 1967, Színháztudományi Intézet. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13937.

Rufpreis:
1 000 HUF

13938.

Rufpreis:
800 HUF

13939.

Rufpreis:
1 000 HUF

13940.

Rufpreis:
1 000 HUF

Oeuvres complétes francois Coppée prose 1873-1890. Édition illustrée de trois cents dessins F.de Myrbach. Biai-Föglein István (1905-1974) tulajdonosi bejegyzésével!! Paris, Alphonse Lemerre. Kiadói festett, egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, kopottas állapotban.
13941.

Rufpreis:
1 000 HUF

13942.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csernó Aladár: Fakereskedők útmutatója. Bp., 1941. Magyar Fapiac. 175p.
13943.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szegő István: Takard el arcodat. Versek és fordítások. Monor, 1936, Popper Ernő. Kiadói papír kötésben.
13944.

Rufpreis:
3 000 HUF

Cornelius Tacitus sämtliche Werke. Üeberleßt von D.Carl von Friedrich Bahrdt. Zweiter Band. Wien, Prag, 1801, Franz Haas.kartonált kötés, jó állapotban.
13945.

Rufpreis:
3 000 HUF

13946.

Rufpreis:
4 000 HUF

13947.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Mezei Károly: Szépségkultúra. Bp., cca 1940. Szerzői.  48 p.
13948.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF