Olysói és Héthársi Gabányi János: A világháború története. Az összeomlás kezdetétől a békekötésig I. kötet. Bp., A szerző kiadása. Kiadói aranyozott félvászon kötés, jó állapotban.
8 kötet a Harc a levegőért sorozatból. Antoine De Saint-Exupéry: Egyedül a felhők felett. Fordította: Rónay György. Amelia Earhart: Az utolsó út. Fordította Kosáryné Réz Lola. Svachulay Sándor: A természet aviatikusai. Magyar Sándor: Álmodni mertünk. Steff Tibor: Játék az éggel. Anne M. Lindbergh: Zúg a szél. Fordította: Kosáryné Réz Lola.Lucio D'Ambra: Szárnyas katonák. Fordította: Lányi Viktor. Günther Plüschow: Ezüstkondor. Fordította: Lányi Viktor. Budapest,É.N.,Révai-Műegyetemi Sportrepülő Egyesület. Kiadói egészvászon borító, 290+222+382+233+236+205+274+259 p. A borítója megfakult, néhol kopott, foltos.
Csontos István mk. alezredes: Fegyverek rendszertana. Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola, Budapest, 1984, papírkötés, 124 oldal. Készült a Fegyvernemi Tisztképzés 35. évfordulóján. Állapot: Jó, Volt könyvtári példány.
A korszerű légiháború. Bp., 1963, Honvédelmi Minisztérium. 356 p. Kiadói félvászonkötésben. Csak a légoltalom parancsnoki állománya számára készült, kereskedelmi forgalomba nem került.
5 db különféle katonai témájú könyv: Berezskov, V. M.: Az ENSZ bölcsőjénél (Bp., 1976); Bogusz, Jan: Katonai didaktika (Bp., 1974); Hackmann - Lenihan: Az igazság ára; A budapesti gázművek száz esztendeje; Pintér István: Rendnek muszáj lenni... (Bp., 1973); Konyev, I. Sz.: Egy frontparancsnok feljegyzései 1943-1944 (Bp., 1983); Styemenko, Sz. M.: A vezérkar a háború éveiben (Bp., 1975). Kötetenként változó, nagyrészt jó állapotban.