Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 22

Ugo Maraldi: Az ágyútól a halálsugárig. Bp., é.n.,  Franklin Társulat. Kiadói aranyozott félvászonkötésben.
13374.

Rufpreis:
1 200 HUF

13375.

Rufpreis:
2 000 HUF

13376.

Rufpreis:
2 000 HUF

Huszár János: Honvéd ejtőernyősök Pápán 1939-1945. Pápa, 1993, Jókai Kör. Kiadói papírkötésben, a gerincet ragasztócsíkkal erősítették meg.
13377.

Rufpreis:
4 000 HUF

8 kötet a Harc a levegőért sorozatból. Antoine De Saint-Exupéry: Egyedül a felhők felett. Fordította: Rónay György. Amelia Earhart: Az utolsó út. Fordította Kosáryné Réz Lola. Svachulay Sándor: A természet aviatikusai. Magyar Sándor: Álmodni mertünk. Steff Tibor: Játék az éggel. Anne M. Lindbergh: Zúg a szél. Fordította: Kosáryné Réz Lola.Lucio D'Ambra: Szárnyas katonák. Fordította: Lányi Viktor. Günther Plüschow: Ezüstkondor. Fordította: Lányi Viktor. Budapest,É.N.,Révai-Műegyetemi Sportrepülő Egyesület. Kiadói egészvászon borító, 290+222+382+233+236+205+274+259 p. A borítója megfakult, néhol kopott, foltos.
13379.

Rufpreis:
6 000 HUF

Csontos István mk. alezredes: Fegyverek rendszertana. Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola, Budapest, 1984, papírkötés, 124 oldal. Készült a Fegyvernemi Tisztképzés 35. évfordulóján. Állapot: Jó, Volt könyvtári példány.
13380.

Rufpreis:
1 600 HUF

13381.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Harmath Ádám: Az alegységparancsnok kiképző-nevelő munkájáról. Bp., 1978, Zrínyi. 245 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
13382.

Rufpreis:
1 000 HUF

13383.

Rufpreis:
1 400 HUF

5 db különféle katonai témájú könyv: Berezskov, V. M.: Az ENSZ bölcsőjénél (Bp., 1976); Bogusz, Jan: Katonai didaktika (Bp., 1974); Hackmann - Lenihan: Az igazság ára; A budapesti gázművek száz esztendeje; Pintér István: Rendnek muszáj lenni... (Bp., 1973); Konyev, I. Sz.: Egy frontparancsnok feljegyzései 1943-1944 (Bp., 1983); Styemenko, Sz. M.: A vezérkar a háború éveiben (Bp., 1975). Kötetenként változó, nagyrészt jó állapotban.
13384.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF