Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD

Beschreibung:

8 kötet a Harc a levegőért sorozatból. Antoine De Saint-Exupéry: Egyedül a felhők felett. Fordította: Rónay György. Amelia Earhart: Az utolsó út. Fordította Kosáryné Réz Lola. Svachulay Sándor: A természet aviatikusai. Magyar Sándor: Álmodni mertünk. Steff Tibor: Játék az éggel. Anne M. Lindbergh: Zúg a szél. Fordította: Kosáryné Réz Lola.Lucio D'Ambra: Szárnyas katonák. Fordította: Lányi Viktor. Günther Plüschow: Ezüstkondor. Fordította: Lányi Viktor. Budapest,É.N.,Révai-Műegyetemi Sportrepülő Egyesület. Kiadói egészvászon borító, 290+222+382+233+236+205+274+259 p. A borítója megfakult, néhol kopott, foltos.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor