Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1302416
10096
273
30000
Istokovits Kálmán (1898-1990): Margit híd. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×43 cm
1306232
10097
273
30000
1391292
10098
273
Iván Szilárd (1912-1988): Horgász a tavon, rézkarc, papír, jelzett, fa keretben, 36x44 cm, 16x23 cm. 1390941
10099
273
Iván Szilárd (1912-1988): Barátok. Linó, papír, jelzés nélkül, 16×8 cm
1306108
10100
273
1394946
10101
273
Jándi jelzéssel: Aktok a fa alatt. Pasztell, papír, kis szakadással, 25×34 cm 1392277
10102
273
14000
Jávor jelzéssel: Fürdőzök. Olaj, karton, sérült, keretben, 50×67 cm
1392164
10103
273
K jelzéssel: Sárga tornyú templom. Filc-színes ceruza, papír, 33×33 cm
1378256
10104
273
2200
Kaldor jelzéssel: Velence, reklámterv, akvarell, papír, 24×16,5 cm
1393989
10105
273
Karczag Zoltán (1881-1944): Hazafelé. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×49 cm
1391460
10106
273
Kass János (1927-2010): Budapest 1968. Rézkarc próba (1/5), papír, jelzett, foltos, 19×28 cm 1394441
10107
273
Kassák Lajos: Metszet. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x68 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF