Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1390485
10048
273
Csók jelzéssel: Horizont. Olaj, farost, keretben, kis hibával, 39×47 cm
1394911
10049
273
cca 1920 Csöre Erzsébet (1896-?): Hajszoltság, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 10x15cm 1394438
10050
273
Derkovits Gyula: Önarckép. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x68 cm 1389334
10051
273
Dévényi János (1956-): Geometrikus kompozíció, akril, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 30×40 cm 1414236
10052
273
Bihari Sándor (1947-): Fekvő akt. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×70 cm 1389239
10053
273
Drégely jelzéssel: Modern csendélet. Olaj, papír, kis hibával, keretben, 34×26 cm
1321913
10054
273
Dudás Jenő (1900-1991): Hazafelé tart a nyáj. Színezett litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×40 cm
1394005
10055
273
1354571
10056
273
Edvi Illés Aladárné (1877-1963): Olvasólecke. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 39×29 cm
1391458
10057
273
Enyingi Tamás (1964-2011): Balaton part. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 9×12,5 cm
1125202
10058
273
4600
1125237
10059
273
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF