Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 282

Gömöri Imre (1902-1969):  Apuci kedvence, humoros fogászati karikatúra, tus, papír, hajtásnyomokkal, 18×25,5 cm
10084.

Rufpreis:
2 000 HUF

10085.

Rufpreis:
1 600 HUF

10086.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gyarmaty jelzéssel: Eső után. Olaj, karton, üvegezett keretben, 25×33 cm
10087.

Rufpreis:
5 000 HUF

10088.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Haranglábi Nemes József (1889-1976): Téli táj. Olaj, vászon, jelzett, 50×60 cm
10089.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Hargitai jelzéssel: 4 db. grafika, tus, papír, 30x22 cm,15x10, 16x11 cm x 2.
10090.

Rufpreis:
1 000 HUF

Helbing Ferenc (1870-1958): Anya gyermekével . Tus, papír, pecséttel jelzett, 14×11 cm
10091.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10092.

Rufpreis:
800 HUF

Hüst jelzéssel: Az ifjú pár. Tus-akvarell, papír, üvegezett keretben, 47×36 cm
10093.

Rufpreis:
2 000 HUF

10094.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Iglay József (1905-1980): Eső után, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 33,5×40 cm
10095.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF