Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1390800
10132
273
Láng Rudolf (1904-1991): Táltos. Rézkarc(85/100), papír, jelzett, 12x13,5 cm 1390960
10133
273
László Gyula (1910-1998): Modern Krisztus. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 11×10 cm
1321940
10134
273
1392917
10135
273
Lenkei jelzéssel: Táncoló bohócok. Vegyes technika, papír jelzett, 9x14 cm 1393524
10136
273
Lux József(?-?): Férfiportré. Olaj, karton, jelzett, 41x29 cm 1394445
10137
273
Mattisch-Teutsch János (1884-1960): Linómetszet 1916. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x68 cm 1390602
10138
273
Frans Masereel (1889-1972): Vonulás. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 11x13 cm 1395693
10139
273
Márton Ferenc (1884-1940):1935 Bárczy István főhadnagy. Ceruza, papír, Jelzett. 27x23 cm
1336660
10140
273
1390425
10141
273
MCP jelzéssel: Csónakos. Olaj, karton, 30×36 cm 1394033
10142
273
MCP jelzéssel: Mediterrán táj. Olaj, falemez, sérült, 48×57 cm 1286985
10143
273
13000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF