Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1394022
10204
273
Szánthó jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, vászon-karton, festék hibákkal, 48×38 cm
1394023
10205
273
1390554
10206
273
Szász jelzéssel: Arcok. Tus, papír, 19×10 cm
1395098
10207
273
Szebellédi Géza (?-?): Csónakosok a város határnál. Akvarell, papír, jelzett, 19×29 cm 1336584
10208
273
8500
1391173
10209
273
Szeift Béla (1944-2012): Lény. Olaj, farost, jelzett, 40×30 cm
1323601
10210
273
1394026
10211
273
Szobotka jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, karton, kis hibával, 57×48 cm
1338424
10212
273
1390453
10213
273
Sztelek jelzéssel: Havas táj kunyhóval. Akvarell, papír, üvegezett keretben 29×21 cm
1394029
10214
273
14000
Szüle jelzéssel: Ülő női félakt. Olaj, falemez, antik keretben, 60×50 cm
1395660
10215
273
nemes Tamássy Miklós (1881-1933): Önarckép. Olaj, vászon. Jelzett. Egy lyukkal, restaurálásra szorul. 60x80 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF